Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás, étrend kiegészítés?...

Kondizás, étrend kiegészítés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szerintetek mi a különbség a TV-ben látható multivitaminok és pl: a scitec multi pro pak között?

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. ápr. 9. 20:24
 1/2 Zakathol ***** válasza:

Az, hogy a TV-ben látható termékekben körülbelül annyi a vitamintartalom ami egy hörcsögnek - na jó talán egy kutyának elég :D


Plusz a Multi Pro-ban nem csak multivitamin van, hanem ásványi anyag tabletta, omega-3 zsírsavat tartalmazó gélkapszula, külön C-vitamin kapszula estébé, tehát sokkal komplexebb és magasabb dózisú vitamin-csomag.

2012. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokkkkal kevesebb dolog van bennük, elég ha összehasonlítod, ami rájuk van írva.

Hasonlítgattam nemrég tápkiegcéges vitaminokat össze, aztán kíváncsiságból hozzáírtam egy "hiperszuper" natúr vitamint:

[link]


(az elején párnál IU van, nem váltottam át mindenhol, de látszik, hogy a netpharma, mint natúr meg a peak a-z, mint a csapat leggyengébbike ugyanazon a szinten van.)

2012. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!