Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiu vagyok lassan 15 éves...

Fiu vagyok lassan 15 éves leszek Kb 183 cm 75-80kg (soikan mondják hogy a magasságomhozez a testsuly optimális de visont kicsi úszógumik meg vannak :S és azokat szeretném eltüntetni) szóval elhizva nemvagyok. Mit tehetnék még ez érdekében?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok

lassan 15 éves leszek

Kb 183 cm

75-80kg (soikan mondják hogy a magasságomhozez a testsuly optimális de visont kicsi úszógumik meg vannak :S és azokat szeretném eltüntetni)szóval elhizva nemvagyok még szerecsésnek is mondhatm magamat h jól elosztodik rajtam a minimális tetstzsír és nem csak egy hajre rakodik mert az csunyább lenne

már oda figyelek az étkezésre is

édesség nincs maximum 1héten egyszer valami kalács..

suliba viszek 2kiflit

hazajövök főtt étel és még valamit 4kor eszek ami már viszonylag nemmegterhelő kaja a szervezetemnek.

ez mellet minden este tornázok : 100 felülés ha nírok csinálok 150et esetleg 200at is. 40-50 fekvőtámasz.és heti 2-3 sulyozás mellre.és már fit burner zsír égető tablettát is szedni fogom.

ÍGY hogy ha egy jóóideig kocka hasam nem is lessz ,de fogyni fogok ?? és ha igen akkor kb mennyi idp kéne hozzá ? nyárra már eredmény szeretnék látni .és az eddzés és étrendemről kérek véleményt hogy jó e ahogy csinálom? Értelems válaszokat kérek köszööm és már kerestem csomo dolgot neten de ilyen alaktu ra leírást még nemtaláltam azér tettem fel a kérdést


2012. ápr. 10. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Diéta, aerob edzés(kocogás, biciklizés, úszás) és rendben leszel , de ha akarsz akkor felüléseket is csinálhatsz, de attól nem lesz kocka hasad hiszen a kocka has az alacsony test zsír százaléktól függ!
2012. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
diéta mondhatni h megvan nemtudok odafigyelni r 100%-osan de azér ügyelek rá , futni is szokok minimim heti 2x,
2012. ápr. 11. 17:59
 3/4 A kérdező kommentje:
jaj és fel ülésekkel tisztában vagyok h akkor lessz kockás hasam h ha kevés zsír lessz csak rajtam . de, szerintem ha most csinálom avval csak erősödik a hasizmom ami jóó dolog és nagyobbodik is :) javvíccs ki ha tévedek , és köszi a tanácsokat :)
2012. ápr. 11. 18:01
 4/4 anonim válasza:

Nem akarlak megbántani de inkább menj ki az erdőre apáddal fát hordani.

Pár hónap után nem lesz ilyen problémád.

2014. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!