Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ecdysteron kúra hozott valakin...

Ecdysteron kúra hozott valakinek eredményt?

Figyelt kérdés
Persze rendes boltira gondolok.
2012. ápr. 11. 17:00
 1/1 anonim válasza:
Nekem volt 2 évvel ezelőtt egy kúrám vele. De én Vateráról vettem ilyen picike dobozka volt, sárga csavaros tetővel, erdeti hologramos (úgy nézem ma már nincs is ilyen fent). Valami iszonyat kesere szar íze volt + nem is oldódott a vízben, nagyon undorító volt de akkor is legyűrtem azután ittam rá a finom protit. Nem is tudom már mennyit ittam belőle 1 nap, de az előírt min. bent volt. Olyan 8hétig használtam. Hozott +5kilót nyers izmot ezzel együtt erőt is. Napi 3adag fehérjével+ fél kiló hússal és relatív sok szénhidráttal. Vitamin az alap. Meg is maradt rajtam minden, hála ugye az étrendnek és a heti 4 kemény edzésnek ami ment tovább!:) És még ma is megy... Ahogy nézem én most ezt próbálnám ki a helyedben: [link] Nem hinném h átbaszás. De ehhez ugye nagyon sok fehérjét kell bevinni egy nap ahhoz hogy hatni tudjon. Eredményem olyan 3-4hét után már látszott.
2012. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!