Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki ha 26 évesen tanulok...

Ciki ha 26 évesen tanulok görkorizni? (és rosszabbul megy mint a kisgyerekeknek) Kis faluban lakom és mindenki furán néz rám.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Faluban lakom, Bpn tanulok. A Margitszigeten egyszer egy 70 év körüli férfit láttam görkorcsolyával. De a falunkban is láttam tavaly 40 feletti férfi görkorcsolyával és 30on felüli nőket is a bicikliúton. Ne foglalkozz velük. Te legalább csinálsz vmi értelmeset, nem otthon rohadsz és bámulod a tv-t.
2012. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos szakadni fognak a nevetéstől egy páran, és biztos te leszel a téma jó néhány hétig!


De! szerintem ez baromira ne tántorítson el téged a célodtól! Tudod, könnyebb a fotelben poshadva röhögni a másikon és a másikat kibeszélni, mint egy kicsit mozogni! Szóval hajrá! Gondolj arra, hogy lehet rövid távon te szívsz (mármint a gonosz megjegyzésekkel), de hosszabb távon ők fognak! és ha beszólnak, hogy ne próbálkozz mert ez nem neked való, akkor vissza szólhatsz, hogy de igenis azért is tovább csinálom, hogy ne úgy nézzek ki mint te! ;) (jó ez nagyon gonosz beszólás, de lehet ettől majd alább fagy a beszólogatási kényszerük) XDDD

2012. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ciki vagy nem ciki, nem tök mindegy ?

Attól függ mit csinálsz hogy mások mit gondolnak róla ?

2012. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szard le
2012. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
88%
Egyáltalán nem ciki, sok sikert kívánok hozzá! Ami azt illeti hogy a kisgyerekeknek jobban megy, az csak azért van mert alacsonyabbak, nincs bennük olyan félelemérzet mint egy felnőttben aki magas tehát nagyobbat is esik, jobban megsérül ha elesik. Ne törődj másokkal, hajrá! :)
2012. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat, mostmár sokkal jobb kedvvel fogok útnak indulni :)
2012. ápr. 12. 11:29
 7/9 anonim válasza:
100%
hol laksz? én is 26 vagyok és engem is nagyon vonz, ha lenne társam én is szívesebben indulnék el :)
2012. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pest megye
2012. máj. 9. 08:36
 9/9 anonim válasza:
eddig jó :)
2012. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!