Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha vásárolok bérletet (pl....

Ha vásárolok bérletet (pl. havit, negyedévest), egy kondi terembe, abban az árban benne szokott lenni a személyi edző ára is, vagy azért külön kell fizetni?

Figyelt kérdés
[link] - ezt néztem ki, de nem találok semmit arról, hogy a személyi edzőknek van-e és menny tiszteletdíjuk.
2012. ápr. 12. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Külön kell fizetni.

Általában szokott lenni valami teremedzőszerűség, akitől nyugodtan kérdezhetsz pár dolgot, de ha azt akarod, hogy csak veled foglalkozzon, az már egy külön móka.

2012. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hmmm. És abban az esetben sem fog csak és kizárólag veled foglalkozni, mivel egyidőben vannak neki több "fizető" ügyfelei...

Az én esetemben egy hónapra 20.000 Ft-ot fizettem neki (zsebbe) számla nélkül :), és megmutta, hogy mit hogy kell csinálni, majd lebaszott, ha arra járt, és nem úgy csináltam. Viszont adott komoly edzéstervet is...

2012. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!