Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet kocka...

Patrik98helo kérdése:

Mennyi idő alatt lehet kocka hasam? (Többi alul)

Figyelt kérdés
Egyik haverom azt mondta, hogy minden nap 5x20 vagy 5x30 hasprést csináljak. Azt mondta, hogy kajára nem kell figyelni annyira, de kerüljem a zsírosat, és egyek sok olyat, amiben sok a fehérje. Azt mondta, hogy neki 2 hét után látszódtak a kockák. És igen, kocka hasa van. Én minden nap 5x20 hasprést csinálok, 30-50-100 felülést, gugolást, 10-20 fekvőtámaszt. Tényleg ilyen gyorsan kocka lehet?
2012. ápr. 12. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A kulcsszó a táplálkozáson van. idézem:"Azt mondta, hogy kajára nem kell figyelni annyira, de kerüljem a zsírosat, és egyek sok olyat, amiben sok a fehérje." EBBEN MEGCÁFOLJA SAJÁT MAGÁT. Ha nemfigyel a kajára, akkor miért is figyel arra mit eszik? Itt bukik meg az elméleted mivel a kaján múlik az egész, mennyi zsír van a hasadon. A hasizomgyakorlatok meg tök értelmetlenek, ilyen formában ahogy te csinálod.3x50 hasprés, 3x50 felülés, 3x40 lábemelés, 3x30 lebegőülés. Én ezt csinálom, 5kg-s súllyal a kezemben, és van hasizmom( a kaját említeni se merem)
2012. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De dagadt nem vagyok, se vékony. 53 kg vagyok, 160 cm. 14 éves
2012. ápr. 12. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!