Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ettől a gyakorlattól mikor...

Ettől a gyakorlattól mikor leteszem a sulyzót fáj az alkarom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 12. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg túl erősen szorítod és kicsit bedurran az alkar is, de nincs ezzel semmi gond max erősödik a fogásod.. :)
2012. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemlehet, hogy túl nagy a terhelés? Mármint kicsit nagyobb súllyal dolgozol a kelleténél?
2012. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

ja,nem kell elszorítani a rudat,annyira kell fogni hogy ne essen ki a kezedből.

ha elfárad az alkarod mielőtt a bicepszed fáradna ki akkor az elég nagy gond.

a bicepszednek kell előbb kifáradnia.

én ha 25kilós kézi súlyzó fölé megyek bicepszkor akkor gurtnit használok.

nem szégyen az,jó szolgálatot tesz.

2012. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mikor 30 kilóval csinálom szabályosan akkor is ez van pedig szin izom a karom és 41-es.. fekvenyomásom 100 kilóba 2 szer beledurrantok.. hát nemtudom lehet gyenge a bicepsz?
2012. ápr. 12. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha az alkarod fáj,akkor nem vaéószinű, hogy a bicepszed a gyenge. A fekvenyomásnak nem tudom mennyi köze van a bicepszezéshez.
2012. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, amikor egyenes rúddal bicepszezel, és leteszed a súlyzót, éles fájdalom fut végig az alkarod kisujj felőli részén, ami csak úgy enyhül, ha szépe lassan, óvatosan engeded el a rudat?
2012. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen problémám nekem is volt, gyenge az alkarod, ahogy hozzáerősödik a terheléshez nem fog fájni.
2012. máj. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!