Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretném növelni a tömegemet...

Szeretném növelni a tömegemet és mellette edzeni! Milyen étrendet használjak?

Figyelt kérdés
Korábban foglalkoztam test edzésel, de nem foglalkoztam az étrendemmel most szeretném újból elkezdeni és oda szeretnék figyelni hogy mit eszek. Tudna valaki segíteni hogy mégis hogy kezdjem?
2012. ápr. 14. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kell.

Vagyis naponta 2-2.5 g /tsestsúlykilógrammm fehérje és 5-6 g/tskg szénhidrát.

A fehérjét próbáld bevinni husokból (csirke, marha) és halakból.

A szénhidrátot teljes kiörlésű tésztákból, rizsből, barna rizsből, krumpliból.

Itt vannak kész étrendek válogathatsz : [link] ...:)

2012. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ..és lenne még egy kérdésem : Egyik ismerősöm azt mondta hogy szerezzek be Fürj tojást mert abba sokkal több a fehérje mint egy rendes tojásban. Ez létezik ?
2012. ápr. 15. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem hinném hogy sokkal több lenne benne, mert akkor mindenhol ez a fürj tojásos téma menne. Szerintem maradhatsz nyugodtan a sima tojásnál(semmiképpen se nyersen edd meg) , estére nagyon jó a száraztúró hiszen lassan felszívódó fehérjéket tartalmaz, napközben pedig hús, rizs, és még ha kevés a fehérje akkor tápkiegészítő is mehetne... :)
2012. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!