Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo mellé ha szedek kreatin...

RESET kérdése:

Jumbo mellé ha szedek kreatin monodidrate-ot az nem gond?

Figyelt kérdés

Nehezen hízok és azért szedek jumbot na persze ez mellet megvan a rendes kaja is.

gondoltam fűszerezem egy kis monohidrattal.

hogyan hat jobbabn a mono és van e valami ami közönbősíti..

köszi a válaszokat.



2012. ápr. 15. 11:03
 1/6 dag ***** válasza:
Szedheted!
2012. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remek. :-)
2012. ápr. 15. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
A jumboban is van úgytudom kreatin. Nem monohidrát, de jelen van benne. Én csak feltöltő időszakban szedném mellé a monohidrátot, szintentartásnál elég lenne a jumbo, már ha minden nap megeszel belőle egy adagot. De ez nem biztos, régebben ettem csak a jumbot, már nem emlékszem pontosan. Inkább várd meg ameddig valami okosabb válaszol.
2012. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, igen van benne valamennyi ami 6 féle creatinból állítottak össze.


CREA-BOMB dizájner multi-vektor kreatin mátrix 6 fejlett kreatin formával: trikreatin-malát, dikreatin-malát, MicronTec mikronizált kreatin-monohidrát, kreatin-etil-észter ,kreatin orotát és kreatin-glukonát.


Azt viszont nem tudom, hogy mennit tartalmaz 1 adag

Igen minden nap iszok belőle eddzésnapokon eddzés után amikor nem eddzek akkor pedig este.


még lenne egy kérdésem..

1 adag az 220g van ráírva nos én egy 50-55 kg-os srác vagyok és csak 150 g-ot iszok belőle az elég nekem vagy vigyem föl a teljes adagra?


szerintem megveszem azt a monohidratot , de tudnátok irni, hogy hogy jobb szedni feltöltési idővel vagy annélkül?

2012. ápr. 17. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Tessék lenyomni mindig azt a 220g-os adagot, pont azért akkora az adag, hogy a magadfajta nehezen fejlődőknek(mert gondolom az vagy, hacsak nem 150cm körüli vagy) adjon egy kis plusz löketet, ha megvan a rendes kaja. Viszont nem mindegy, hogy hogy nyomod le az adagot. Ketté kell szedni, tehát napi 2x 110g-t egyél meg belőle. Miért? Azért, mert egy átlag ember gyomra egyszerre max 30g fehérjét tud "kezelni", a többi kárba fog veszni, és egy 220g-os adagban keményen benne van az 50g fehérje. Edzésnapokon tolj egy fél adagot reggel, és egy felet edzés után. Nem edzésnapokon egyet reggel, egyet meg valamikor a nap többi részében, csak NE ESTE! Akkor max lassú felszívódású fehérjét egyél, vagy egy adag csirkemellet köret nélkül. Estére eszedbe ne jusson a szénhidrát, az nem izomra fog menni, hanem a nagyrészéből zsír lesz, még akkoris ha nem vagy rá hajlamos.


Egyébként a kreatinra visszatérve: valószínűnek tartom hogy egy egész adagban van benne 5-6g, szerintem számold bele a monohidrát mellé. Tehát feltöltésnél monohidrátból csak 15g-t eszel, a maradékot a jumbo pótolja, szintentartásnál egy adag jumbo, és 5g monohidrát.


Egyébként ha kezdő vagy, még tökéletesen elegendő lesz neked csak a jumbo, a kreatinnak nem fogod semmiféle hasznát venni. Kezdőként alapból is gyorsan fejlődsz, ha emellé szeded a kreatint, semmi hasznát nem fogod látni. Egyszerűen hatástalan lesz. A kreatinra akkor lesz "szükséged", ha már fél/egy éve edzel, és lelassultál, a fejlődésben. Ekkor fog egy kis pluszt nyújtani.


Sok sikert! :)

2012. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. ápr. 19. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!