Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Súlyok megválasztása hogyan?...

A Súlyok megválasztása hogyan? (lent)

Figyelt kérdés

Vegyünk mondjuk a 3*12 ismétlést. Ha én az első sorozatnál max 20 kilóval tudom kinyomni a súlyt 12-szer, akkor utána ugye nagyon lefáradok, mivel többször nem tudnám kinyomni és van még két sorozat. Akkor hogy?


..Vagy úgy kell megválasztani a súlyt hogy pont ki tudjam nyomni 36-szor ?(3*12=36) Szünetekkel a sorozatok közt persze.



#súlyemelés #súlyválasztás #súly ismétlés #súly sorozat
2012. ápr. 15. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Több lehetőség van. Vagy maradsz a 20 kilósnál és nyomsz bele utána 10-et, majd 8-at. Vagy leveszed mindig annyra hogy menjen a 12 ismétlés. Ezeket a módszereket lehet edzésenként variálni.
2012. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
follow
2012. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha az első sorozatnál beleadok mindent, hogy 12-szer kimennyen például a 20, akkor utána semmi erőm nem lesz a többi sorozatra... Egyszer sem fogom tudni már felemelni, nemhogy még 10-szer a második sorozatban. Rosszúl gondolom? :/
2012. ápr. 15. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod. Én a második sorozatban simán belenyomok 10-et, próbáld ki.
2012. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom majd, köszi!:)
2012. ápr. 15. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy a súlyokat választod az ismétlésszámokhoz, vagy adott súlyhoz ragaszkodva erőlteted az elképzelt ismétlésszámot!



3x12-öt szeretnél nyomni? 15 kg.


20 kg: 3x8.


3x12 könnyen fog menni húsz kilóval, de ezzel az erőltetett módszerrel később nem fogsz boldogulni. Akkor majd jelezz!

2012. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!