Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami proteint...

Ajánlanátok valami proteint vagy tömegnövelőt amivel hatékonyan/gyorsan tudok súlyt/izmot növelni?

Figyelt kérdés
Tűrhető árkategóriában is keresnék, tehát nem ez a 2kg/10ezer dolog...

2012. ápr. 15. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csirkemell, hal, rizs, zöldség.
2012. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Pedig az még olcsó ár, amit írtál. De legyen akkor power protein, vagy power pro. Edzés után tegyél hozzá dextrózt.

Az étrend is legyen hozzá rendben.

2012. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 dirtboy ***** válasza:

vagy myprotein,személyes tapasztalatom nincs vele de eddig csak pozitív vissza jelzést halottam róla.

ízesítettlen egyébként.


esetleg még activlab muscle up.

igaz csak 70% os de tejsavó az is.

11körül van belőle 3,5kiló.

2012. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Dirtboy, nekem most myprotein van itthon, de dobtam hozzá egy kis mutant whey-t is, hogy legyen íze.:)

Van még Stil mass 6:3:1-em is.

2012. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvasom ezt, hogy ne tömegnövelőt vegyek, hanem fehérjét+dextróz, na most akkor melyik a hatékonyabb? Nézegettem, azért, a fehérje lényegesen drágább mint a tömegnövelők/proteinek...
2012. ápr. 15. 13:48
 6/15 anonim ***** válasza:

"a fehérje lényegesen drágább mint a tömegnövelők/proteinek..."


a fehérje=protein.

Ha veszel protein+dextrózt akkor jobban jössz ki anyagilag is. + a reggeli zabhoz is tudod keverni a proteint.

Szerintem így jársz jobban, de vehetsz tömegnövelőt is pl. Gaspari real mass megteszi, vagy volumass 35.

2012. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
akkor nagoyn rossz helyen nézted, amm a fehérje+dextróz olcsóbb mint a tömegnövelő
2012. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak random nézegettem fehérjéket a bodybuildershopon, de mind 2kg/12-13, a tömegnövelők ebben az árban már vannak 4kgsok is
2012. ápr. 15. 14:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Rossz helyen nézed.:)

[link]


Amúgy meg azt is nézd, hogy egy tömegnövelőben mennyi a fehérjetartalom:30% körül a jobbakban és ezért fizetsz tizenezret, tehát a cukrot fizeted meg inkább.

2012. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi! És itt melyiket ajánlanád?
2012. ápr. 15. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!