Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben feltörte a cipő...

Futás közben feltörte a cipő a lábam, mivel kenjem be?

Figyelt kérdés

Mivel ápoljam? Mindenképp jó lenne futni legkésőbb holnapután.

Illetve milyen normális futócipőt tudtok ajánlani? Lehetőleg ne legyen túl drága.



2012. ápr. 15. 20:49
 1/4 fery66 válasza:
Két nap alatt nem fogod tudni használni azt a cipőt.Nézz valamit ami a feltörést legkevésbé iritálja,de akkor se leszel csúcsforman.Ha meggyógyul,fokozatosa szoktasd hozzá a lábad(a bőröd)a cipőhöz.Hogy mivel ápold?Ha piros akkor gyulladt,tehát valami gyulladáscsökkentő,nyugtató kenőcs. Holnap tegyél rá ragtapaszt a zokni alá,sokat segit!
2012. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nagyon hasznos! :)


Hát lehet igazad van, de jó lenne holnap megint futni.

Hogy érted h fokozatosan szoktassam a lábam hozzá? Lassan fussak, és kevesebbet, majd idővel gyorsuljak, és a távot is növeljem?

Ahogy nézem nem piros amúgy.


Ja még annyi gondom lenne, hogy elkezdett fájni a bokámnál, tuti hogy a futás miatt. Ez a lábam kicsit több mint fél éve, majdnem eltört, hatalmas nagy duzzanat volt a bokámon. Mi segítene, illetve nem árt neki a futás?


Amúgy már kicsit régen sportoltam, most kezdtem el megint, így egy kis idő kell míg a csúcsformám visszanyerem. Persze nem kell itt ilyen nagy versenyzői csúcsformára gondolni, csak önmagamhoz képest. :)

2012. ápr. 16. 11:45
 3/4 anonim válasza:

Jó lenne egy kicsit átmozgatni, rendszeresen masszírozni, erősíteni a lábad. Szakemberrel átbeszélni a cipőválasztásod és persze rendszeresen kenegesd is, ápold a talpad, sarkad.


Legalábbis ha problámás a lábad és eredményesen szeretnél visszatérni a sportba.

2012. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor törte fel a lábamat a cipő, amikor egy gagyi lerúgott sportcipőben futottam. Ráuntam és összespóroltam egy futócipőre a pénzt. Azóta semmi problémám nincs.
2012. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!