Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tömeges a bicepszem?...

Miért nem tömeges a bicepszem? Hogyan érhetném ezt el?

Figyelt kérdés

Kondizok 3 hónapja. 55 kilóval kezdtem és most 65 kiló vagyok. Szemmel látható a fejlődés mindenhol, még sincs rendben a bicepszem. Mit ajánlanátok?

Most a felkarom úgy néz ki, hogy vállam-tricóm-bicepszem külön látszódik, tehát szálkásnak szálkás. Az a bajom, hogy a bicepszem nem csúcsosodik ki, hanem lapos marad ha ráfeszítek akkor is. A gömb, az meg van de kicsi és oldalról szinte alig látszódik. 32-es karom van és hiába edzem sokkolásig a karomat, egyszerűen nem akar nőni .. már 1 hónapja ilyen.:S Milyen edzést ajánlanátok, hogy csúcsos, tömeges, nagy bicepszem legyen ?


2012. ápr. 16. 16:57
 1/3 Zakathol ***** válasza:

Úristen 3 hónap alatt nem nőtt a bicepsze. ÚÚÚr isten!!


Vérlázító kérem szépen, hogy az a rohadt bicepsz nem fejlődik 3 hónap alatt. Hát hogy lehet ilyet megengedni mégis?!

Én azonnal befenyíteném, hogy mégis miért engedelmeskedik a biológiának, hiszen ha sokkolásig edzzük, akkor biza' nőnie kell, ha akarja, ha nem! PUNKTUM!

És mi az, hogy a felkar tömegének jelentős részét a tricepsz teszi ki?! Hát MI EZ?! Azonnal tüzes vassal szurkálni, hiszen a bicepsz az feljebbvaló! Nincs kivétel!


Még most sem térek magamhoz...fuh..érthetetlen...

2012. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát jah, 3 hónap az még semmi. Legyél türelmesebb, menjen a tömegnövelő étrend és majd fejlődni fog a bicepsz is.
2012. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hany eves vagy????
2012. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!