Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdenem testépíteni...

Érdemes elkezdenem testépíteni? Gyors anyagcseréjű vagyok és tartok tőle, hogy hiába minden nem tudok majd izmosodni tömeget növelni.

Figyelt kérdés

Amúgy csak 52kg vagyok 22 évesen és 165cm magas.


Van itt olyan, akinek sikerült ilyen kevés tömegből felizmosítani magát, illetve ha igen, hogyan?


Szeretnék pár érvet hallani, amivel bátorítanátok, hogy érdemes nekem is belevágni, mert eredményes lehet az edzés számomra is.


2012. jan. 9. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én bátorítalak, vágjál bele nyugodtan. Tömegnövelő étrenddel fogsz tudni izmosodni, csak előbb olvasd el ezt:

[link]

2012. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bazsi93 válasza:
Kitartás és akarat kérdése az egész,ja és komolyan kell venni. Olyan ember nincs aki ne tuddna tömeget növelni vagy izmotépíteni,illetve fogyni, szálkásodni.
2012. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 clint ***** válasza:
én is gyors anyagcseréjü vagyok sajnos nehezebb, de nézd a jó oldalát, hogy kevésbé fogsz zsírosodni.
2012. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem érdemes, sakkozz inkább...
2012. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!