Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15000ft körül kapok használtan...

15000ft körül kapok használtan viszonylag jó AIRSOFT fegyvert?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit airsoftozni, de diák lévén csak ennyi pénzem van most így hirtelen rá. Maszkom már van, terep ruhám meg mindig is volt, tehát már csak fegyver kéne, és nem akarok műanyag fegyvert, ezért bízom bennetek, hátha tudtok ajánlani valami jó fegyvert, bár tudom, hogy sokkal drágábban vannak a fegyverek, de hát ennyim van, persze a bb-ken kívül. Előre is köszi!

19/f


2012. ápr. 18. 13:17
 1/1 DannyZuko ***** válasza:
hát nem akarlak elcsüggeszteni... Én régi Airsoftos vagyok, de 15ért nem nagyon láttam még értelmes fegyvert. Ami van is az tuti, hogy lötyög, vacak a csöve és nem visz 250 fps-t sem, mert olyan már a gearbox és a többi része. egy alap fegyó a boltban 30-40 ropi. ha azt meg is csinálod értelmesre, akkor lesz belőle 60-70 ezer. azt senki nem fogja 15ért eladni...
2012. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!