Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég ha proteint szedek...

Elég ha proteint szedek kb.10-15 kg felszedéséhez?

Figyelt kérdés
Nyáron fogok elkezdeni edzőterembe járni. Elég sovány vagyok, viszont az étrendemmel nem nagyon van időm foglalkozni. Komplex tömegnövelőt és egyéb vesekárosító szereket nem akarok szedni, és proteinből is max egy félév szednék. Ti mit ajánlotok?

2012. ápr. 18. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

amíg nincsen egy normális tömegnövelő étrend addig ne nagyon gondolkoggy tömegnövelőben

félév alatt nem sokat tudsz elérni

és ezek nem vesekárosítók és nem is szerek

2012. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy olvass utána a dolgoknak, mert az már ebből a 3 sorból is kiderült, hogy egyenlőre nem sok fogalmad van a testépítésről.
2012. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért gondolod hogy a komplex tömegnövelő és az egyebek (pl mik?) vesekárosítóak? Na meg a protein? (attól is félsz, ha csak fél évig akarod enni)


Komoly kérdés, tényleg választ várok.

2012. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:
2012. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TOMAtm ***** válasza:

a vese egy szűrő,ami átmegy a májon azt a vese szűri ki a véredből.ennél fogva ne egyél semmit az égvilágon,mert minden!! étkezés után károsodik a veséd.


ha sovány vagy akkor egyél többször és többet egy nap(minden nap).ha nincs időd a kajával foglalkozni felesleges kondizni,inkább kezdj valami küzdősportot vagy akármit ami tetszik,mert a kondi mellé ha nincs étrend,pihenés,kiegészítők akkor csak időpazarlás mert igen minimális eredményt fogsz tapasztalni 1-2 hónap utántól(azért irom h 1-2 utántól mert addig tart amig a víztől is lesz látványosodás,aztán meg már nem fog történni semmi).

2012. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva nem, nem lesz ez így jó.

Itt az étrend az egyik alapvető dolog, ha az nincs, nehéz bármilyen izmot is felszedni. Kell egy jó tömegnövelő étrend, aztán lehet gondolkodni a tömegnövelőkön.

Másrészről a tömegnövelő még mindig nem szteroid, nincs vesekárosító hatása, ahogy a táplálékkiegészítőknek nincs. ezek csak tápanyagok, kicsit más formában.

Proteinből nagyon sokféle van, azt kell választani, ami a legjobban passzol az étrendedhez. Nekem beváltak a 100% Whey Protein, ha nem volt rá sok pénzem akkor Power Pro, és újabban nagyon kedvelem a Gaspari Myofusion-t, szerintem jó termék lett, egyetlen hátránya az árában van.

2012. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!