Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
156 centi 57 kilós lány vagyok, azu utóbbi 2 évben elhanyagoltam magamat igy vesztettem sportos testalkatomból és 6 kiló felesleget felszedtem magamra. Olyan táplálékkiegészitőt keresek melynek segitségével fogyhatok rendzseres edzés és futás mellett.nem sseretnék nagy izmokat csak alakitani a testemen illetve nagyon picit megerősödni. (direkt nem a fogyókúrák topicba irtam...olvastam ott már eleget) 18/L
2012. ápr. 19. 17:50
1 2
 1/13 Zakathol ***** válasza:

Rendszeres edzés és futás mellett akár tápkieg nélkül is fogyhatsz. Étrend kérdése az egész.


Egy vödör fehérjét mondjuk beszerezhetsz, az mindig jól jön. (reggeli zabpehelyhez, edzés után, esti túróhoz ízesítésnek etc...)

2012. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hát igen ezt irni is akartam hogy lehetőlewga a diétát hanyagolnám... azt viszont tartom hogy fele adagokat eszek mindenből.. és ogyekszem zöldségeket és tejterméketket magamba juttatni.


Konkrétan ehhez a célhoz milyen port ajánlotok? márka, fajta stb

2012. ápr. 19. 18:00
 3/13 dirtboy ***** válasza:

tejterméket nem kellene erőltetni


szálkásító diéta kell ha akarod ha nem


edzés utánra tejsavót ajánlok pl.vpx syngex jó lesz

2012. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tejterméket miért nem? túróra, kefirre gondoltam elsősorban illetve tejre a műzlihez
2012. ápr. 19. 18:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Tejet hagyjad, tegyél helyette proteint+vizet a müzlihez, de inkább zabpehely legyen.

Tejben sok a tejcukor és tejzsír, nem kell az neked.:)

2012. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

értem:)


[link]


most ezeket néztem, az utolsó 2 tetszik igazán, bár ha van vmi jobb ötlet hogy erről az oldalról mi kell nekem akkor szivesen várom a véleményeket!

2012. ápr. 19. 20:13
 7/13 dirtboy ***** válasza:

nem kell neked termogén zsírégető meg társai.

szálkásító étrend nélkül az sem fog érni semmit.

legyen szálkásító étrended,heti 3-4x aerobozz és kis segítség képen vehetsz l-karnitint.

az elég lesz.

erre liquid carni-x 100 000ret ajánlom.

2012. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta: [link]
2012. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Zakathol ***** válasza:

Ugyan mondd már meg, hogy mi a különbség egy diéta és a "nem eszem csak fél adagokat" között... :D


Ha már diétázol akkor csináld normálisan.

2012. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát azért van... inkább eszek mindenből féladagokat "normális kajákból" jóízűen , mint nyerzöldséget pufasztott rizset abonettet és más egyebeket rágcsálni:), de muszáj leszek magamnak recepteket keresni
2012. ápr. 20. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!