Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Te mennyire a kedveled a...

Te mennyire a kedveled a tipikusan amerikai sportágakat?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, mint pankráció, baseball, rodeo, katlan autóversenyek, amerikai football stb.

2012. ápr. 21. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A katlan autóversenyeket igen.Meg az amerikai izomautókat is kedvelem és a baseballt is.Az amerikai foci , rögbi szerintem túl vad.
2012. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:

Nem sok amerikai sportot szeretek, de jah, az izom-autók a gyengéim :D


Amerikai focit pedig imádom. Nagyon érdekes és összetett játék, ha az ember jobban megismeri, akkor rájön, hogy milyen hihetetlenül kifinomult játék. De más amerikai sportot nem nézek.


Ráadásul a ligának olyan jól eltalált szabályozása van, hogy nem tudnak kialakulni egyeduralkodó csapatok. Minden szezon teljesen új lap és sose tudhatjuk mikor, mi történik. De ez mondjuk az összes 'Major' sportágra igaz(kosár, baseball, jégkorong etc).

2012. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma néztem a rodeot, elgondolkodtam... tulajdonképpen egy állatkínzás és az önveszélyes extrém sport keveréke. A résztvevőknek meg a nézőknek meg nemzeti ügy (???) Az amrikai bírkózás, amit talán pankrációnak is hívunk, örök rejtély számomra. Ki fizet ezért és ki nézi ezt? Ezrek tombolnak, hogy pár tetovált, bohócruhába öltözött bácsi egymás mellé ugrik, egymás mellé üt, vagy kidobja egymást felváltva a ringből minden ok nélkül. Közben szánalmas ripacskodást mutatnak be, hangosan fenyegetik egymást, és hülyeségeket kiabálnak a nézőknek... (((
2012. ápr. 21. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


"Az amrikai bírkózás, amit talán pankrációnak is hívunk, örök rejtély számomra. Ki fizet ezért és ki nézi ezt? Ezrek tombolnak, hogy pár tetovált, bohócruhába öltözött bácsi egymás mellé ugrik, egymás mellé üt, vagy kidobja egymást felváltva a ringből minden ok nélkül. Közben szánalmas ripacskodást mutatnak be, hangosan fenyegetik egymást, és hülyeségeket kiabálnak a nézőknek..."


Egész véletlenül a mozijegyet nem pont ugyanezért veszed meg? :)

A pankráció szerintem látványos és érdekes. A pankrátorok előadók és sportolók egyben.


Amerikai focit imádom. A legférfiasabb labdajáték szerintem.

Baseballt nem nézek, de érdekesnek tartom. Jó sport.

Rodeót nem tudnék végignézni. Nem köt le. Egyébként szerintem nem állatkínzás. Azok a bikák nagyon jó körülmények között élnek, sokat foglalkoznak velük.

Autóversenyekért nem vagyok oda.

2012. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!