Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hasizomgyakorlat érdemes?

Milyen hasizomgyakorlat érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én 14 éves vagyok 175 cm körüli és 80 kg.Soknak látom magam és ezért szeretnék töletek kérni hasizomgyakorlatokat mer szeretnék azért leadni pár kilót és

megpróbálni kockás hasat edzeni magamnak!Szerintetek milyen hasizomgyakorlat volna érdemes ha videót tudnátok küldeni az is jó de ha leirást az is jó és azt is lécci hogy napi hányszor kéne vagy hogy. :)



2012. ápr. 21. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem küldünk, olvass vissza.
2012. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

itt egy videó!:

http://www.youtube.com/watch?v=2rL8oWkk7DQ

szerintem kicsit kemény lesz neked, szóval valamit hagyj ki..

2012. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
óó igen ezt a videót láttam ettől lehet kockás a hasam? :)
2012. ápr. 21. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
bármilyen gyakorlattól ami erősíti a hasadat attól kockás lehet..
2012. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És nem tudnátok ajánlani valami étrendet?És még azt is szeretném hogy mikor kell eljárnom futni és mennyit?
2012. ápr. 21. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:

étrend:

Naponta 2g/testsúlykilogram fehérje kell, és 3g/testsúlykilogram szénhidrát legyen a maximum.Fehérjeforrás pl csirkemell, szárnyasok, halak, kb mindenféle hús, kivéve kolbász szalonna virsli, meg ilyen szemetek, továbbá jó még a tejtermék, főleg sajt és túró. A sajtban sok zsír van, azzal csínján! Sok dolgot kihagytam, keress rá. Szénhidrát van a rizsben, tésztafélékben, zöldségekben, stb.


Először kövesd ezt az étrendet, és mellette csinálhatod ezt a hasazást, kétnaponta bőven elég. Mellette járj le futni, szintén kétnaponta. Hétvégén pihenj. Ennyi idősen súlyzós edzés nem kell, csinálj saját testsúlyos gyakorlatokat. Felülés, fekvőtámasz, lábemelés, guggolás, egylábas guggolás, húzódzkodás, tolódzkodás, homorítás. A fekvőtámaszt nehezítheted, hogy ha a lábadat felrakod mondjuk az ágyra, de ha kemény vagy, csinálhatod egykézzel is, de akkor ne zárt lábbal, mert elborulsz.

2012. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!