Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Mellizom felső részét...

A Mellizom felső részét elvileg így kell edzeni ugye?

Figyelt kérdés
Láttam egy két jó edzéstervet,vagy tippet vagy akármit ,hogy a mellizom felső részét ferdepados gyakorlatokkal lehet edzeni. És ugyebár sokan nem "érzik be" a mellüket a gyakorlat alatt. Nos én a cikkben található tippeket alkalmaztam mégsem érzem a mellem a mozdulatoknál sőt , úgy ég a vállam hogy abba kell hagynom mert átcsap az edzésem vállazásba emiatt. Valami ötlet? Vagy túl gyenge a vállam vagy mi?
2012. ápr. 21. 22:51
 1/4 dirtboy ***** válasza:

igen ferde padon kell.

-lehet hogy túlságosan meredek a pad

-rosszul hajtod végre a gyakorlatot


tipp.

nézd meg hogy olyan meredek e a pad mint amilyennek lennie kéne,nyomáskor ne akaszd ki a könyököd,oda engedd a súlyt ahová kell,megfelelő szélességben fogd meg a rudat,ne vidd túlzásba a súlyhasználatot,8ismétlés minimum meg legyen,koncentrálj nyomás közben a melledre,engedd elég mélyre a súlyt ne nyomd túl hamar,a rudat ne fogd át hüvelyk ujjal így nem tudod a rudat szorítani ami még inkább a kart vonja be.


ha ezek sem működnek akkor próbáld ki kézi súlyzóval is.

ha beválnak akkor is néha mehet kézi súlyzóval.

2012. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 21. 23:02
 3/4 G'sX ***** válasza:
0%

mert talán nem attól fogod érezni az izmot hogy más tippjeit alkalmazod, hanem megpróbálod érezni, tényleg qrva bonyolult

nehogy megpróbáld úgy csinálni, hogy kipróbálod hogyan érzed, ahhoz már túl sok ész kéne, ennyi ésszel csoda, hogy eltalálsz a teremig

2012. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"nehogy megpróbáld úgy csinálni, hogy kipróbálod hogyan érzed" -" ennyi ésszel csoda, hogy eltalálsz a teremig"


Ennyi ésszel ,hogy tudtad leírni ezt a mondatot? Diktáltad valakinek?

Elképesztő logikád mit sugallt, szerinted még csak meg sem próbáltam ,hogy hogyan érezhetem be csak néztem a súlyt vagy mi? Biztos viccből írtam ki nem azért mert talán sehogy sem sikerült rendesen megcsinálni te szerencsétlen f*sz.

2012. ápr. 22. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!