Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scott Adkins hogyan jutott el...

Scott Adkins hogyan jutott el a mostani szintjéig? (Undisputed3)

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy eddig végig abban a hitben voltam,hogy ilyen saját testsúllyal végzett küzdősport-orientált edzéseket végez és hogy nagy súlyokkal többnyire nem is edz.(Láttam egy kis videó összeállítást a programjából.)De nemrég többen is azt mondták,hogy a Vitathatatlan 3-as formáját csak egy csomó konditermi edzéssel-értsd:"gyúrás"-és szteroiddal érhette el.Mi ebből ami igaz?Tud valaki valami konkrétat vagy biztosat mondani?

2012. ápr. 22. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

olyan testet testsúlyos gyakorlatokkal? ÁÁÁ.

Szteroid meg heti 5 súlyzós edzés.

2012. ápr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

EZ NAGY TÉVEDÉS.

SCOTT ADKINS KEMÉNYEN EDZETT, MIND SAJÁT TESTSÚLYOS, MIND PEDIG SÚLYZÓS EDZÉSEKET IS VÉGZETT. ÉS A TELJESÍTMÉNYÉT NEM A SZTEROIDOKNAK KÖSZÖNHETI, HANEM A JÓ TÁPLÁLKOZÁSNAK ÉS A KEMÉNY, TÖBB ÓRÁS MUNKÁNAK.

2012. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,én is így gondoltam,bármennyire is lehülyéztek anno a többiek.Szerintem is el lehet érni full natural-ban amit Adkins véghezvitt.Egy csomóan gondolom nem is tudják,hogy létezik edzés a mezei konditermi divatgyúráson kívül is.Kemény edzéssel igenis el lehet érni nagyon tiszteletreméltó eredményt-nem ő az egyetlen példa rá-csak bele kell kóstolni a szigorú harcművészeti edzésprogramokba,olimpikonok edzésébe,ami persze az egész életvitelre kiterjed.Továbbá nem hiszem,hogy egy konditermi gyúrással elért felszteroidozott testtel olyan figurákra lenne képes kifulladás nélkül.Könnyebb rámondani egy irigylésre méltó testre,hogy kokszos mint elismerni a kemény munkát mögötte.
2012. máj. 22. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Az a helyzet,hogy kis kölök kora óta küzdősportol,tehát az izomzata nem egy felpumpált divatizom.Persze súlyzóznia kellett,úgymond felpumpálni magát,hogy a filmben jobban mutasson.Viszont erről valahol azt nyilatkozta,hogy a nagyobb tömeg(kb plusz 10 kiló) miatt lassabb lett,könnyebben sérült,meg minden.Mert ugye az izom az nem csak annyi,hogy nagyobb erő=nagyobb izom,hanem alkalmazkodik az izomzat a terheléshez.tehát a mérete kisebb lesz "sűrűbb" lesz,de az ereje marad.
2012. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha te magad mondod, akkor elhiszem :D

Egyébként én is pontosan ugyanígy vagyok vele, hogy izom és izom között nagy minőségbeli különbségek lehetnek és hogy a nagysága nem egyenesen arányos a hasznosságával.

Csak múltkor egy gyúrós (értsd:kizárólag súlyzózó) fazon úgy leoltott, hogy mennyire tudatlan vagyok, hogy egy pillanatra kitértem a saját hitemből. Aztán rájöttem, hogy nem azért volt biztos az igazában, mert tényleg neki volt igaza, hanem mert egy önelégült f*sz volt...

2012. júl. 2. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell sírni..Brad Pitt 8 kiló izmot szedett fel a Trójára annó 40 nap alatt..Itt sincs másképp, ment a szuri a farba kemínyen Scott bánál, ez van..Meglehet nézni még Van Damme-ot, Stallone-t, hogy néznek ki 50-60 évesen.
2012. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Vagy, Vin Diesel (45), aki napi fél liter pálinkát iszik és másfél doboz cigarettát szív el, még a forgatásai alatt is ;) (ezt ő nyilatkozta)
2012. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Késő válasz de..

Eredeti testsúlya 76-77kg.

A Vitathatatlan 2,3 forgatása alatt az ő elmondása szerint volt 86kg.

A film forgatása alatt valóban hozzányúlt szerekhez, hogy elérje azt a kinézetet..Eredetiben nem így néz ki, és a testsúlya sem ennyi.Továbbá ő maga is aztmondja, hogy hátrányos, mert lomhává tette a pluszsúly.

2013. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem meg nem használt szteroidot! Max amihez hozzányúlt az a fehérjepor. Ő nem foglalkozott gyúrással, mert nem testépítő. Így a fehérjepor, kreatin, stb. is újdonság lehet számára. Nem hiszem, hogy egy olyan sportoló doppingszerekhez nyúl aki gyerekkora óta edz. Látszik az izomzatán, hogy nem szteroidos. Aki szteroidot használ az a néger a filmben. Vékony testzsír réteg és izom, ez típikus szteroid. Scott meg nem.
2014. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
36%
Scott Adkins nem szedett, nem szed, és valószínűleg nem is fog szteroidokat szedni.
2017. aug. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!