Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők!? Melyik az a...

Testépítők!? Melyik az a kreatin (készítmény), ami nem fúj fel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem fúj fel, csak a sejtben vizet tart vissza. A kreatin egyik feladata, hogy a sejtekbe vonzza a vizet. A kötési forma, monohidrát, tri-kreatin-malát, kreatin etil észter, stb. csak a felszívódást, oldódást befolyásolja. A felszívódott kreatin tartalom a lényeg, mert a kreatin használatnál ez számít. Tehát mindegyik kreatin megköti a vizet a sejtekben. Ez nagyrészt az izomsejtekben történik.
2012. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden kreatin ugyanúgy működik, attól kreatin...

Hívhatod felfújásnak, más meg vizesedésnek hívja ,az közelebb áll a valósághoz de még mindíg baromság.

A hatása teljesen természetes, de a több grammos dózis ami ideiglenesen látványos változást, erőnövekedést okozohat az többszázszorosa annak mint amit alapból kajákkal beviszel.

Én nem-testépítőként semmi értelmét nem látom, egyszer próbáltam összesen 2kiló tömeg jött fel de érezhetően erősebb lettem. viszont a kúra végével ez el is múlt.

2012. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Montez jól mondja. A kreatin nem fúj fel, ilyen mellékhatásról nem tudok. Ha szeretnéd tudni, hogy melyik kreatint ajánlanám, akkor az a 100% Creatine Monohydrate.

Nekem ez vált be a legjobban.

2012. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják először monohidráttal érdemes próbálkozni.
2012. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!