Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szedjek, ha szeretnék...

Mit szedjek, ha szeretnék izmot növelni?

Figyelt kérdés

Már régóta gyúrok, és sikerült leszálkásítanom magam. Az lenne a kérdésem, hogy mit szedjek, ha meg akarom tartani a súlyomat, de jobban nőjön az izom? Még sose szedtem port, csak ilyen fehérjeturmixot csináltam rendes kajákból. Azt olvastam, hogy a kreatin az jó, csak kezdőknek nem ajánlják.

16/F 62 kg



2012. ápr. 19. 22:06
 1/5 dirtboy ***** válasza:

/meg akarom tartani a súlyomat, de jobban nőjön az izom/


hát én nem tudom de olyanról még nem halottam hogy az izomnak nincs súlya.

lehet hogy ezt szokták felfújt izomnak nevezni?


alapismereteket olvastad már?

csak mert a kérdésedből gondolom hogy még nem.

2012. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem akarok visszahízni. Azaz csak az izom tömegét szeretném növelni.
2012. ápr. 19. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

A száraz izomtömegnövelés egyik alap pillére a jó minőségű protein, aminek a BCAA tartalma, ezen belül a L-leucin tartalma magas. Erre két igen jó megoldás:

[link]

19g BCAA/100g-ban + DH32-es hidrolizátum


A másik igen jó megoldás:

[link]

28g BCAA/100g + Leucin peptidek, + Beta ecdyseon


Ezen felül megnövelném a BCAA bevitelt, ha lehet nem cukrozott dizájner forrásból. Amennyiben pénz még van rá akkor turboznám HMB-vel, L-leucinnel.

2012. ápr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 G'sX ***** válasza:
"már régóta gyúrok 16/f 62 kiló" lol
2012. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, mert csak 172 cm magas vagyok, és szálkás.
2012. ápr. 20. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!