Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg egyáltalán nem lehet...

Tényleg egyáltalán nem lehet izmosodni sima lábemelés, hasprés stb. gyakorlatoktól?

Figyelt kérdés
Azt írjátok,hogy csak súlyzós edzés+tömegnövelő étrend mellett lehet izmosodni.Akkor mire jók a Rubint Réka féle hasizom,popsi formáló gyakorlatok?Egyáltalán nem formálja az izmokat?Én nem akarok óriási izomnövekedést,csak minimálisat.Erre elég?
2012. ápr. 24. 11:26
 1/3 Zakathol ***** válasza:

Az izmokat eleve nem lehet formálni. Az izmok nem tudnak sok mindent csak nőni, fogyni, összehúzódni és elernyedni.

Az izmok formáját a tapadási pontjaik határozzák meg, de azt nem lehet megváltoztatni - max műtéti úton, de ehhez nem értek.


A Rubint Réka és t.sai-féle dvd-kkel leginkább az adott ember pénztárcáját lehet növelni, haszna nem sok van. Kis kardio/aerob jellegű mozgásnak jók de ennyi, helyette akár ki is mehetne az ember kocogni egyet.


Az izmok növekedéséhez rendes stimuláció és megfelelő mennyiségű tápanyag szükséges. Ez pedig a súlyzós edzés és a tömegnövelő étrend biztosítja legjobban.


Mivel gondolom nő vagy, ezért a te esetedben még nehezebb izmokat növeszteni, mivel a hormonháztartásod nem izomnövekedésre van kitalálva. Így hatékonyság szempontjából szerintem még kevésbé megfelelő az ugra-bugra.

2012. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom milyen gyakorlatokat csinál Rubint Réka, de az említett kettő jó a hasizomra.

Ha túl könnyű érzed az edzést akkor tegyél valamennyi súlyt a lábadra(lábemeléskor). Lábemelés, hasprés,felülés, én ezeket szoktam csinálni hasizom erősítésre. Szóval ha eléggé megerőlteted az izmaidat vele és jó az étrended akkor növekedni fog a hasizmod.


Persze ha gyakorlatilag 0 a fehérje beviteled akkor edzhet téged a világ legjobb trénere, akkor se fog 1 deka izom se nőni rád.

2012. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még ha akarnál sem nagyon tudnál elérni óriási izomnövekedést, nem értem, mit félnek ettől a nők ennyire... kevés benned a tesztoszteron, véletlenül, hirtelen soha nem leszel túl izmos, még csak közelíteni sem fogsz egy férfi izomzathoz.


Mondjuk az sem mindegy, mi számít neked óriási izomnak...

2012. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!