Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítenél hasonló fehérjét...

Segítenél hasonló fehérjét találni?

Figyelt kérdés

Eddig ezt használtam: [link]


Mindennel meg voltam vele elégedve az árát kivéve. Szeretnék valami olcsóbbat, de minőségben nem rosszabbat kipróbálni.

Fogyókúrában vagyok. Szóval ha tudtok ilyesmi gyors felszívódásút ( lehetőleg Budapesten) akkor megköszönném ha linkelnétek.

Továbbá érdekel még lassú is vacsorának, de ilyet még soha nem ittam.

És van olyan fehérjeszelet amit lehet diétában is alkalmazni? Magyarul nem egy szénhidrátbomba? Sokszor nem vagyok itthon és nagyon jól jönne.


2012. ápr. 24. 16:21
 1/2 A kérdező kommentje:
A peaknek tudom, hogy van, de egy szelet 1000Ft.
2012. ápr. 24. 16:24
 2/2 anonim ***** válasza:

A Peak Delicious valóban kimagaslóan jó protein. Valószínüleg Te sem tudod, hogy a Peak őse (elődje) a HiTech.


[link]

Ez a protein megegyezik a Peak Whey Fusion-nal. Mindenben ugyan az. Tehát ez is egy hozzáadott cukrot nem tartalmazó. 83%-os 100%ban whey alapú, 6 fázisú, hozzáadott BCAA-t glutamint, és Ecdyson-t tartalmaz.

2012. ápr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!