Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a mellről a zsírt?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, de még maradt valamennyi háj a mellemen. Hogyan milyen gyakorlatokkal tudnám azt eltüntetni? Járok kondizni is, leginkább felsőtestre edzem(heti 4 alkalommal) .

Kardiózom is hetente 4-5 alkalommal 1 órát. Persze mindemellett diétázom is.

Mit tehetnék még? 177cm vagyok, és 68-69kg.


18 F


2012. ápr. 25. 17:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy még kövér vagyok, és fogynom kéne még kb 5 kilót, és akkor lemegy onnan is a háj?
2012. ápr. 25. 17:46
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

A háj" egységesen fogy és nem csak egy helyről.

Edz minél kisebb súlyokkal, nagy sorozatszámban.

A konditeremben tudsz mellre edzeni rengetegféle módon.

Pl ha fekve nyomsz akkor ne 4x8-t hanem 6x15-t nyomj.

2012. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kicsit beleszólok, mert nem így van. Nem kell kisebb súllyal edzeni, az nem szedi le a zsírt, viszont az izom mérete csökken vele, ha visszaveszed a terhelést,

ez minden testépítő oldalon le van írva.

Szálkásító diéta legyen és heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzés. Ez fogja lefogyasztani mindenhonnan a felesleget.

2012. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Na ezzel meg én nem értek egyet hogy ha kisebb súllyal edz akkor visszaesik az izom. Tudod hogy mi az a szuperszet?

Az a szálkásítás! Ha pl nekem nagy a bicepszem , de még van rajta zsír, leváltok kisebb súlyra és több sorozatot csinálok, akkor nem az izmom fog csökkenni, hanem a rajtalévő zsírt égetem el. Mivel azzal is folyamatosan karban tarom, így az izom nem vész el. Én is szálkásítok és a szálkásítás nem azt jelenti hogy pl én most simán kinyomok 8-9 -et 100kg val fekve, szóval nem azt jelenti hogy úgy szálkásítok hogy 100kg val nyom végig. Azzal csak izmot növelek. Ha szálkásítani akarok akkor leveszem 50 kg ra és belenyomok 15-t 6x. AZ IZMOM NEM FOG LEmENNI !

2012. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Le fog menni, senki nem szálkásít így, aki ért hozzá.

Nem az edzés során égetsz zsírt, hanem utána. Kis olvasnivaló:

[link]

2012. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hmm ezt nem tudtam. Akkor sorry na majd most jól megolvasom
2012. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dirtboy ***** válasza:

ma 19:46

baromságot beszélsz

2012. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem akartam vitát, :) csak tényleg segíteni akartam, sok ilyen cikk van. Én is élten régen ilyen hitben, de nem szabad a súlyból visszavenni.
2012. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aham én így edzettem már rég , nem tudtam hogy ez lehet belőle. Izmot nem szívesen veszíteném! Amúgy az utóbbi író aki azt írja hogy baromságot beszélek olvasson kicsit vissza és a hangnem nem megnyerő.
2012. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dirtboy ***** válasza:
amikor írtam hogy baromságot beszélsz még nem jelent meg a sorry írásod ezért volt a hangnem.
2012. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!