Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudok venni steroidokat?...

Hol tudok venni steroidokat? És mi a neve pontosan ami jó?

Figyelt kérdés
5 éve kondizok fehérjéket szedek tömegnövelőket vitaminokat de csak 2 kg jött fel rám :( Nem akarok rászokni csak pár kilot akarok magamra. De a tablettás verzióra lennék kíváncsi.

2012. ápr. 25. 20:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
hozzátenném még hogy heti 5 ször kondizok és eszek még akkor is amikor nem vagyok éhes. Rengeteg fehérjét és cukrot. Mondhatom, hogy fitten nézek ki tiszta szálkás, de sz@r látni, hogy mindenki fejlődik mellettem és én nem :(
2012. ápr. 25. 20:48
 2/17 anonim ***** válasza:

a) Ha ennyire nem fejlődsz, akkor valamit rosszul csinálsz. Ha javítasz rajta, fejlődni fogsz. Nincs szükség szteroidra.

b) Ha egészségügyi okai vannak, akkor orvos vagy szakember, nem gyik.

2012. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nincs semmi egészségügyi bajom semmi betegség! Gyors anyagcserém van ennyi.... 67 kg vagyok 182 cm olyan már történt velem, hogy felhítam 69 re két hétig tartottam aztán kihagytam 3 nap kondit (nem lustaság meghúzódott izom) de a kaját tartottam és mégis visszafogytam azt.

De én már eldöntöttem nekem kell steroid pár kilót felszedni aztán csókolom.

2012. ápr. 25. 21:18
 4/17 anonim ***** válasza:
ÉTREND, ne a fehérjére meg tömegnövelőre alapozz, ha mellette rosszul kajálsz.
2012. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az étrendet se tudom követni már próbáltam, egyszerűen nincs étvágyam olyan sűrűn enni most kb 3-4 óránként eszek és így is kényszeres....
2012. ápr. 25. 23:07
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja és még gyorskajákat isz gyakran eszek pontosabban KFC t de majdnem minden 3. nap
2012. ápr. 25. 23:11
 7/17 TheGod válasza:
Üdv! Szerintem emelned kéne a szénhidrát beviteledet, valamint a helyedben elkezdenék egy kreatin kúrát. Hatásos nagyon, és legális! És később ha már semmi nem segít, jöhet egy "speciális" tömegnövelő. Ja és vigyél be sok sok vizet (ne folyadékot)!
2012. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Sok vizet, de ne folyadékot? Egyen jeget, vagy mi?

Aki meg KFCbe jár, szarik az étrendre, de sztreoidozni akar, az lője magát tarkón az emberiség nevében ^^

2012. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ha csak offolni akarsz azt tartsd meg magadnak!! Tudod mi van a KFC be takonypóc? Segítek mert úgy látom hülye vagy hozzá csirke (fehérje) és krumpli (szánhidrát) és ha hozzá akarod dobni, hogy gyorskaja és nem abból készűl meg az egyéb f@szságot amit tudom vissza fogsz válaszolni.... én ilyen helyen dolgozok és látom miből készül. Plus azt is hozzá teszem, hogy nem magyarországon élek ahova behordják a sz@rok@t!

Szerintem ásd el magad, de örökre, vagy inkább lőd te tarkon magad... nem hiányoznál senkinek!!!

2012. ápr. 27. 21:16
 10/17 A kérdező kommentje:
A sok vizet de ne folyadékot gondolom meg úgy érti, hogy vizet ne üdítő vagy ilyesmit! De biztos vagyok benne, hogy még gondolkozni is hülye vagy ... Mint mondtam tedd meg azt a szivességet a körülötted élőknek, hogy tarkón lövöd magad!!!
2012. ápr. 27. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!