Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HA egy hónapig csak karra...

HA egy hónapig csak karra edzenék akkor nagyobb lenne a fejlődés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A karjaim eléggé elmaradottak a többi testrészemhez képest bármit is csinálok velük.Ha egy hónapig csak velük foglalkoznék jobban nőnének?
2012. ápr. 25. 21:09
 1/3 dirtboy ***** válasza:
nem
2012. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség csak karra. Nekem is volt ilyen problémám, de megoldottam. Heti 2x eddzek bicepszet egyszer hát után (ami azért egy komoly hát edzés után bele kell adni mindent..) és egyszer láb elött(itt azért intenzívebben meg lehet nyomni) nekem így jött be.
2012. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nőne jobban. Heti 2 menjen max., de igazából heti egy karedzés is elég, mivel a többi izomcsoport edzésekor is kap másodlagosan. Nálam a heti egy edzés/izomcsoport vált be, kivéve vádli és has. Szóvel heti egy, de akkor keményen, utána hagyni kell regenerálódni. De mindenki máshogy csinálja, van akinek 2 jó lehet.:)
2012. ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!