Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy utcai verekedő...

Szerintetek egy utcai verekedős gyerek vagy egy küzdő sportot üző a keményebb?

Figyelt kérdés

én nem tudom eldönteni mert ismerek mind két fajtából keményeket ,és több mindenre láttam példát, szerintetek melyik a keményebb ??

és mit érdemes sportolni hogy utcára valaki kemény legyen ??



2012. ápr. 26. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a gond a küzdősportokkal, hogy a becsületes harcra tanítanak. Az utcai bunyós meg nem az. Fene tudja amúgy. Sok múlik a szerencsén.
2012. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

van egy elég kemény utcai verekedő ismerősöm,többször kesztyűztem vele és tényleg zorall.

viszont csak 1,max másfél menetet bír,mert nincs kondija.

ki kellett mozogni,lefogni,ránehézkedni,elfogyott a levegője és le lehetett nyomni a 2. menetben,uh gyakorlatilag saját magát győzte le.

mondjuk utcán nem biztos,hogy meg lehetne fékezni rövid távon szabályok nélkül.

2012. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy jól helyezett térdrúgás és akármilyen kemény gyerek mehet térdszalag pótlásra!
2012. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem speciel addig vertek kungfu edzésen amíg teljesen megkeményedett a hasfalam,az osztálytársaim nem tudják átütni:D De ha én odavágok,hát azt megérzik.Szóval a küzdősportos előnnyel indul,de ez nagyon helyzetfüggő is
2012. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mondjuk nem tudom,hogy hány utcai verekedő specializálta magát a hasfal ütésére:D.

nem is értem ezt a választ.

ahányat ismerek,egyik sem üt testre nagyon,csak fejre.

ha már test,akkor a vesédet veri max,de nem a hasadat.

2012. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ütnek testre is.De én például fejbe tudok rúgni egy 180 cm-es embert állva,ami erősebb és kartávolságon kívülről jön,szóval biztonságosabb.Az utcai verekedők amúgy se nagyon rúgnak,mi viszont igen.A hasfalas válaszommal azt akartam demonstrálni,hogy egy harcművèszetes valószínűleg jobban bírja a gyűrődést,mint egy "keménylegény".Sajnálom ha nem volt érthető.
2012. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lee12 ***** válasza:
mondjuk egy kemény fizikai munkás(kőműves) van olyan kemény mint egy küzdősportos és tud meglepetést okozni egy jó kis parasztlengőveel
2012. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A küzdősportoknak pont az a lényege, hogy művelőit megtanítsa arra, hogy egy egyszerű parasztlengőt, lehetőleg ne orral hárítsanak, hanem mondjuk fogják az okos buksijukat és húzzák el a lengő útjából, majd vágják úgy gigán a támadót, hogy ott essen össze fuldokolva.
2012. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lee12 ***** válasza:

ok menj le egy vidéki kocsmába este 8 kor meccs közben és kapcsold ki a tv-t

ha túléled akkor igazad volt

2012. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem mi ez a romantika a vidéki kocsmák irányába (ha vidéki= nem budapesti, akkor b.szódj meg), minden héten ilyen helyekre járok, elmondom mi történne.

Pityu és Jóska felfogná fél perc után, hogy nem hosszan pislognak, hanem nincs kép, majd felhördülnének és eldőlnének és lám, túl is éltem!

Mellesleg nem művelek semmilyen küzdősportot, tehát ezt ne nekem mondd.

2012. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!