Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljon a gyerek?

Mit sportoljon a gyerek?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves és egy 2 hónapos kislányom a nagyobbik Angyalka a kisebbik pedig Anasztázia azt szeretném kérdezni mit sportoljon a nagyobbik elégé hajlékon és imád mozogni gondoltam a RSG re és hány éves kortól szokták ezt elkezdeni ?

Budapesten a 2. kerület közelében milyen lehetőségeim vannak?


2012. márc. 18. 21:44
 1/5 piicur válasza:

Az én húgom 3 éves korában kezdett RSG-zni, mert hajlékony, tetszik neki, hát menjen, de ő nem nagyon szerette, mert abban nincsen meg az ugrálás. Én nagyon sokat tornáztam, segítettem a kicsiknél, de személyes tapasztalatom is az, hogy csak az alapból nyugisabb gyerekek szeretik ilyen kicsi korban a gimnasztikát, amúgy meg csak unják. (ezért sok helyen az ovis csoport is csak 4 éves kortól van.:ss)

Kicsik ilyenkor úszni szoktak, de az csak akkor, ha neked is van időd erre, mert el kell vinni, ott vele kell lenni stb.

2012. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

probalja ki a judot, fegyelmet ad,ugyanakkor megtanulnak esni, es az ugy rogzodik mar par honap utan, ha elcsuszik barmi ... nem tori ossze magat. ugyanakkor kuzdosport, es megtanul `harcolni` a gyozelemert. igy kesobb az eletbe is nem fog meghatralni , ha valami kihivas eri. en igy gondolom, mivel egesz `csecsemokorom ` ota ebeb a sportban vagyok. Persze emellett kiprobaltam, atletika,uszas, kezilabda,lovaglas...ennel maradtam.(21 eves vagyok es lany)


N/20

2012. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


"(21 eves vagyok es lany)


N/20"


:D


Jók ezek a sportok, amiket itt írtak. Szerintem próbáljon ki többet, és majd úgyis elválik melyiket szereti jobban csinálni.

2012. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az RG (már évek óta nem RSG a neve) nem ajánlom. Nagyon kemény edzések vannak, ráadásul Magyarországon a körülmények is elég nehézkesek. Ezt érdemes elolvasni: [link]

Én inkább műkorcsolya, szinkronúszás, műugrást választanám.

2012. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. márc. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!