Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit erősít a futás? Mennyit...

Mit erősít a futás? Mennyit kéne futnom?

Figyelt kérdés
Magas vagyok és nagyon vékony.Próbálkoztam kondizással, de meguntam, mert eljutottam egy szintre és onnantól fogva kb semmit se fejlődtem.Emellett sok pénz is elmegy rá.Lábaim elég vékonyak főleg azokra erősítenék.Jó erre a futás vagy csak fogyok tőle?(amire inkább hajlamos vagyok mint a hízásra)Ja az fontos hogy kajálok rendesen. 19f
2012. ápr. 26. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jó tömegnövelő étrended lett volna, akkor fejlődtél volna a kondiban is. Futással nem nagyon lesz erősebb és sokkal izmosabb lábad, arra a guggolás és kitörés a jó súlyzóval. De a futás mehet mellé, mert jó kardio edzés amúgy. :)
2012. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A (hosszú táv)futás a szív- és érrendszert és a légzőrendszert erősíti. Az izmok közül pedig azokat, amelyek a hosszútávú mozgásért felelősek. Nagy izmaid biztos nem nőnek tőle. Ahhoz erőedzés kell, és megfelelő táplálkozás.
2012. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék nagy izmokat csak normális kinézetet. Kondizni most biztos nem fogok, a semmi sport helyett a futást gondoltam, csak félek hogy még vékonyabb leszek tőle.
2012. ápr. 26. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Kaját emeld meg és akkor nem fogysz el.

De amúgy ha eldöntötted, hogy neked ez a jó, akkor mi bármit írhatunk, úgysem fogadod meg, nem?:)

2012. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól van értem én a jó szándékot, de most én kifejezetten a futásra kérdeztem rá. Az étrendnek utánanéztem, kiderült nem foglalkoztam vele eddig rendesen.Futás + jó étrenddel legalább a lábam erősödhet?
2012. ápr. 26. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamennyit fog erősödni, főleg, ha viszel bele pár sprintet is.
2012. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nagyon is erosit a futas!!

En ket evig jartam triatlonozni,heti haromszor futottunk. Rendesen ettem, sok feherjet,sok zoldseget, meg is erosodtem tole. A labam is sokkal formasabb lett, nem olyan palcika mint volt. Igaz,hogy en lany vagyok, es nem 19, de ocsem is futott velem , es neki is sokkal izmosabbak es erosebbek lettek a labai. Egyebkent nagyon ajanlom meg az uszast, foleg a gyorsuszast, szinten kivalo laberosito.

2012. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!