Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocogáshoz mi a legjobb...

Kocogáshoz mi a legjobb zsírégető?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Annyi féle-fajta hatóanyagú zsírégető csodaszer wan ma már a web-boltok terítéken, h nem is tudom melyik lenne számomra a legalkalmasabb. Nos akkor az én történetem a köwetkező: tawaly úgy döntöttem h egy kis izom jó hatással lenne a szépségemre :) ezért el si kezdtem tömeget nöwelni - sajnos ugye az izommal 1ütt a csúnya hájacskák is jöttek(mintha híwta wolna üket walaki-pff ilyet!) - és a nyárra inkább szeretnék szép szálkás lenni mint szép mackós(mert ugye a jányok a macis pasikat csak akkor szeretik amikor már egy jó ideje 1ütt wannak wele, megszerették és nem utolső sorban ők is szépen kigömbölyödtek :) - de nekem még barátnőm). Miwel a diétát meg az önsanyargató fogyókúrák nem túlzottan jönnek be nekem, úgy döntöttem h alacsony intenzitású aerob edzéssel szabadulok meg a hurkáktól :) Már másfél hónapja minden nap 3 órát kocogok (szerencsére ereszt is az úszógumi rendesen), csakhogy úgy néz ki idén hamarabb jön a nyár és a kockahas még csak félkész állapotban wan - hogy fogok így tetszeni a jányoknak? :D

Nos a lényeg az(uff egy kicsit hosszú lett, műwész lélek wok, szeretek mindent körbeírni :) bocsesz), hogy akinek wan tapasztalata, attól jól esne egy tanács hogy milyen hatóanyagú kiegészítőt érdemes az esetemben használni, hogy a szerwezetem az edzés során több zsírsawat lopjon a párnáktól és kewesebb szénhidrátot az izmokból. A wálaszokat előre is köszi


2012. ápr. 27. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban egy szálkásító diétát javaslok, ha az be van lőve, akkor nem (sem) kell zsírégető, ami csak pár százalékot tesz hozzá. Esetleg l-karnitin mehet futás előtt félórával. A sima v-betű eltűnt a klaviatúrádról? :)
2012. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:
100%

nem olvastam végig az esti mesét meg az is zavart hogy tele basz tad WWWWWWWWWWW-vel mint egy kislány de a megoldás a szálkásító diéta alkalmazása lesz és max egy jó kis l-karnitin elég lesz.

erre a scitec liqud carni-x 100 000ret tudom ajánlani de egyébként nem szükséges a fogyáshoz,tudsz nélküle is fogyni.

2012. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!