Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Önvédelem. Hogyan lehet...

Önvédelem. Hogyan lehet védekezni hajtépés ellen?

Figyelt kérdés

Megesett már, hogy verekedés közben a hajadba masszívan belemarkoltak, erősen tépték és nem akarták elengedni? Mit lehet tenni ilyenkor? Mennyire kell ilyenkor attól tartani, hogy túl erősen tépik és kijön egy csomó haj? (mennyire kell erősen tépni ahhoz?) vagy ettől egyáltalán nem kell tartanom? Csak hallottam már olyanról, hogy valakinek egész nagy területen kitépték a haját és ott kopasz lett amíg vissza nem nőtt...

Bármi jótanács, személyes tapasztalat jöhet!


2009. jún. 22. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Borotváld le a fejed kopaszra, ahogy én szoktam. Akkor nem kell ilyentől tartani.
2009. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
64%
Hát szerintem ha megpróbálod jól ágyékon rúgni, akkor az hatásos lesz. Amúgy ahhoz nagyon nagyon erősen kell tépni, hogy ennyire kiszakadjon a hajad, de megeshet, szóval inkább kerüld az ilyen szituációkat, én azt mondom. :P
2009. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy, max ha te is elkezded tépni az ő haját, talán ő bírja kevésbé a fájdalmat.
2009. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta erobol elkezded utni az orrat (okollel vagy konyokkel). Garantalom, hogy azonnal odakap es elengedi a hajad.
2009. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ha erősen belemarkol a hajadba akkor egy vagy talán mind a két kezeddel a fejedhez kell szorítanod az ő kezét hogy nehogy tépni tudjon belőle, és ha van szabad kezed ütöd, ha nincs rúgod, mindig hatásos.


Van még az is, ha egy kézzel fog, akkor mindkét kezeddel megfogod a kézfejét, te lendületesen hátrafelé mozogsz közbe próbálod hátratörni a csuklóját, amikor hasra esett vagy térdre rogyott, onnan már a te dolgod, hogy mit csinálsz:) de ezt csak tapasztaltabbaknak ajánlom!

2009. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Üsd meg nyakszirten.De nagyon vigyázni kell vele!Ha túl erősen ütöd eltöröd a nyaki korongokat,ami fuldokláshoz,sőt halálhoz is vezethet!Van még jópár haásos technika.Üsd meg jó erősen a medence csontot.A nyak,és a medence az emberi test gyenge részei.Medencénél igyekez a semérem csonot ütn,ha ezt rendesen eltalálod törik...Ettől a támadód felső testét megtartani se tudja,azonnal összerogy.Ha teli a hugyholyag az megrepedhet,ami szintén nagyon komoly.Ezek olyan technikák,amiket akkor használj ha a bőrödet akarod menteni!
2009. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!