Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszeretni a...

Hogy lehet megszeretni a sportolást?

Figyelt kérdés
lehetsèges ez, vagy erre születni kell? vannak olyanok akik imádnak sportolni, mozogni. màsok meg rühellik az egèszet... èn már rengeteg féle sportot kipróbâltam (karate, aikido, táncok, aerobicfajták, jóga, edzőtermi gépezès, otthoni fitness dvd, ùszás, foci, kosárlabda, floorball stb), de egyiket se szerettem meg... kényszerből râveszem magam néha, de unom, utâlom az egèszet így aztán nincs is meg a rendszeressèg. szóval ha vki alapból nem szereti a sportolást, hogy okozhat örömöt a mozgás? hogy lehet ezt megszeretni????? vagy èn simán ilyen lusta típus vagyok aki sosem fogja szeretni az edzèst ès törődjek bele?

2012. ápr. 30. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi az egész, hogy még nem találtad meg sportodat. De Te legalább keresed és ez jó! :)
2012. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Már nem csak Budapesten, hanem számos vidéki városban is megjelent ez a rendezvény.

A következő júniusban várható. Látogass el, ott több száz sportot próbálhatsz ki egy helyen, beszélgethetsz az edzőkkel, sporttársakkal, sok új dolgot tanulhatsz. Szerintem tégy egy próbát, hidd el megéri. Biztosan találsz valami kedvedre valót...

2012. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

leginkább úgy,ha kénytelen vagy csinálni.

pl a küzdősport.

ha jársz előbb utóbb meg tudsz majd verni más embereket és nem ők vernek meg téged.

és ha jól bunyózol,akkor az életben is sokkal kevesebb kompromisszumot kell kötnöd,tisztelni fog a környezeted.

de persze az elsődleges motiváció egy egészséges élet és test hosszútávú fent tartása.

2012. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!