Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég ahhoz hogy lefogyjak?

Elég ahhoz hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni,hogy elég a fogyáshoz:1 édességet eszek 1 nap,minden nap futok 800 m-t.


12/F


2012. ápr. 30. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon de nagyon nem.
2012. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ez most komoly?:D
2012. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mármint egész nap csak egy édességet eszel,vagy mást is eszel mellé?
2012. ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Reggeli(sulinapkor van mikor nem eszek semmit),Tízóraira kifli(gyümölcs),ebéd,vacsora.Ebéd után eszek 1 édességet.Este 6-7 felé járok futni.Jah és 1.válaszoló:2 hete csinálom ezt,azóta 3 kilót fogytam.
2012. ápr. 30. 19:27
 5/10 anonim válasza:

Ha máris fogytál az remek!!:)

De szerintem az édességet hanyagold és talán úgy jobb lesz! Én is leálltam az édesség evésével és sokkal jobb lett.:)

Viszont azt nem értem... máris fogytál, és megkérdezed h lehet-e fogyni.:)

2012. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17:44 vagyok.

Gratulálok a fogyáshoz,csak az egészséged érdekében egy kicsit változtass ezen az étrenden,mert ez azért így karcsú,és mivel fejlődő szervezet vagy,főleg nem ideális.egy jól összeállított szálkásító diéta jó lenne.reggelizni mindenképp kellene! mondjuk lassan felszívódó szénhidrátot(zabpehely,zabkorpa,vagy valami gyümölcs,pl.banán)de főtt tojás,sovány túró,sovány sajt is nyugodtan mehet.

a többi étkezést napi 4-5 kisebb adagra nyugodtan beoszthatod,nem fog gátolni a fogyásban,sőt még előnyös is lesz,mert jobban fog pörögni az anyagcsere.(A "kevés" az kb.2 maroknyit jelent.)este is ehetsz nyugodtan,csak az a lényeg,hogy ne közvetve lefekvés előtt,hanem 2-3 órával előtte,így azért mégsem korgó gyomorral fekszel le.

és sok víz(akár négy liter/nap ilyen melegben)

2012. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó ötleteket.Am azért kérdeztem(miután fogytam),hogy jó lesz ez.Am a gabonapelyhet mivel egyem mert iskolai előadáson azt mondták hogy reggel a tej és a kakaó nem jó.
2012. máj. 2. 16:20
 8/10 anonim válasza:
Szerintem igyad szírszegény tejjel.:) az előttem szólóknak igazuk van a reggeli nagyon fontos!:)
2012. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
De 800m futás? Az mi?
2012. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

9. válaszoló!

Egyáltalán nem baj hogy 800m.Fokozatosan kell az ilyenekkel haladni mert a végén meg is erőltetheti magát.


8.válaszoló

2012. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!