Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell mozognom és...

Mennyit kell mozognom és milyen étrendet kell követnem, ahhoz hogy lefogyjak 10 kg-ot egy év alatt?

Figyelt kérdés
Újévi fogadalmam, hogy lefogyok 10 kg-ot jövő szilveszterig. Barátokkal fogadtam, tehát muszáj lesz betartanom. 17 éves vagyok, 162 cm magas, 63- 60 kg. Futni szeretek, de a környéken nem lehet. Itthon szeretnék edzeni. Mit ajánlotok?
2012. jan. 2. 13:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
U.i.: Csodaszerek és Schobert Norbi nem érdekel.
2012. jan. 2. 13:19
 2/13 anonim ***** válasza:
egyél keveset/kevesebbet,azt akár mozogsz valamit ,akár nem,akkor is lefogysz
2012. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

10 kg-t sokkal rövidebb idő alatt is le lehet adni. Egészségesen (állítólag az heti 1 kg) is max 3 hónap.

Sport+ kalóriabevitel csökkentése.

2012. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Otthoni sport: torna, esetleg súlyzós edzés.
2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mozgással szeretnék leadni 10 kg-ot. Három hónap az rendben van, de jövő szilveszterig meg kell tartanom a súlyomat. Arra vagyok kíváncsi, hetente hányszor és hány órát kell mozognom. Mit ehetek, mit nem.
2012. jan. 2. 13:47
 6/13 anonim ***** válasza:
én heti 3 küzdősportot ajánlok, de attól függ mennyit akarsz enni. ha nagyon sokat eszel, akkor 7 edzés is kellhet, hogy fogyj. sőt, még mindennapos edzés mellett is lehet hízni.
2012. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem eszem sokat.
2012. jan. 2. 15:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Kerüld a cukor, lisztes, zsíros, nagy szénhidráttartalmú ételeket (vagy csak mértékkel). Fehér kenyér helyett tk. kenyér, gyümölcsök, zöldségek, mértékkel olajos magvak, fehér sovány húsok (pl. csirke mell), tejtermékek, tojás (fehérje tartalmú ételek).


Mozgás gyanánt: amit szeretsz csinálni. Ne válassz olyan mozgás formát amit nem szeretsz, monoton és gyorsan megunsz. Végezz minél több félét: súlyzós edzés, bicikli, futás, torna stb. (ezek keverékét). A rendszeresség fontos. Nem érdemes egyszer túlhajtani magad utána 1 hétig semmit nem csinálsz. A pihenő napok attól függnek, hogy milyen intenzitással csinálod az adott mozgás formát és persze az időbeosztásodtól.

2012. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
* magas szénhidrát
2012. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nem eszel sokat, akkor csontsovány vagy.. akkor minek a kérdés?
2012. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!