Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudok táncolni. Hogyan...

Nem tudok táncolni. Hogyan tanulhatnék meg?

Figyelt kérdés
Valami ötletet tudnátok adni? 17F

2012. máj. 1. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz a neten a választott stílusnak megfelelő videót, vagy iratkozz be tánciskolába, esetleg kérj meg egy jóbarátot/barátnőt, hogy tanítgasson.
2012. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Régen az MTV-n adták az Én táncolnék veled című műsort. Ebben részletesen bemutatták az összes társastánc lépéseit. Az MTV archívumában az összes rész megtalálható (Internet Explorerrel érdemes nézni). Ez természetesen nem helyettesíti a tánciskolát vagy táncklubot, mivel nincs, aki korrigálhatná a hibás dolgokat, de kezdetnek nem rossz. Valamint egy lány sem árt hozzá, aki szintén lelkesedik a táncolás iránt (tánciskolában nem fontos, mert a lányok úgyis többségben vannak). Érettségi után nyáron én beiratkozok egy társastánc tanfolyamra, mert engem is érdekel. Sok sikert kívánok hozzá!
2012. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!