Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ketlebell-ezni tanulni így?

Ketlebell-ezni tanulni így?

Figyelt kérdés

[link]

Meg tudnám HELYESEN tanulni, kisebb súllyal ez alapján ketlebell-ezni? Nehezen tudnám megoldani, hogy edzésre járjak, messze is van és drága is, nekem...

De nagyon elszánt vagyok, alap edzettségi szinten vagyok, hetente többször edzek, mozgok...


2012. máj. 2. 22:00
 1/8 dirtboy ***** válasza:

okés hogy kisebb súllyal kezdenél de ki fog szólni hogy jól csinálod vagy rosszul?

gondolom senki,megtanulod rosszul mert azt hiszed hogy jól csinálod aztán kész ennyi,utána meg nem tudod miért fáj mindened.

nem ártana ha lenne egy ismerősöd aki már tudja mit hogy kell aztán legalább ő segítene neked megtanulni.

2012. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van ismerősöm, aki kettlebell-ezik... Ha vmi nem menne segítséget tudnék tőle kérni, esetleg... De nem túl közeli ismerősöm. :S
2012. máj. 2. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
legalább 1 hónapot járj edzésre.
2012. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy hónapot... Úgy, hogy hetente mondjuk 1*-2*?
2012. máj. 3. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
úgy mondjuk, hogy kijársz egy kezdő kurzust.
2012. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még hogy drága? 9000 Ft egy hónapra, egy edzés kb 1 ezresre jön ki és ezért folyamatos edzői felügyeletet kapsz... Ennyiért be sem engednek egy konditerembe, kapjál már észhez miket írsz!!!

Ha elszánt lennél, megoldanád, hogy le tudj járni.

2012. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oda írtam, hogy NEKEM!!! Okostojás!
2012. jún. 25. 18:14
 8/8 anonim válasza:
Mi suliba elég jól megtanultuk.Nyáron ment magától is,:DD
2013. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!