Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás (10 kg) ketlebell-el?

Fogyás (10 kg) ketlebell-el?

Figyelt kérdés
Szeretnék ketlebell-ezni, tudnák fogyni és feszesedni vele, ha csak azt csinálnám rendszeresen? Tanuló fázisban is lehet vele hatékonyan dolgozni, fogyni pl?
2012. ápr. 30. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szálkásító diétával fogyhatsz vele.
2012. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet vele fogyni de ahogy Montez is írta kell hozzá egy rendes szálkásító étrend(3g/testsúly kg fehérje és 2g/ts kg szénhidrát) valamint beilleszthetnél heti 3-4 aerob edzést(kocogás, bicajozás) azzal méghatékonyabb lenne.
2012. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

rengeteg kalóriát lehet vele elégetni.

de ez nem azt jelenti,hogy autómat le is fogysz.

hozzánk is jár egy csaj,bivaly erős,kemény állóképesség,de elhízott,mert az étrendre sz@rik.

ez a része kb ugyanaz,hogy tömegnövelés alatt is kocogok és simán,gond nélkül tudom növelni a tömegem.

szóval az edzés kalóriát éget,

a kalória deficitbe /gugliba/ rakott,fehérjedús étrend meg fogyaszt.

és "tudnék" b@sszameg:).

2012. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudnÉk! Elírtam, de nem vagyok tahó, ezért nem reagálnék a figyelmem erre felkeltő kedves tanácsadó, válaszoló hozzászólására. :)

Köszi a válaszokat! Aki tud hozzászólni még vmit érdemben, nyugodtan tegye meg!

Tudnék örülni még néhány válasznak! :P:)

2012. máj. 1. 02:06
 5/14 anonim ***** válasza:

De milyen választ vársz még? :)

Leírtuk, hogy igen, nagyon jó edzési forma, de csak megfelelő étrenddel működik. Azt ne várd, hogy valaki azt írja, hogy össze-vissza ehetsz mellé, akkor is szuper alakod lesz. Mindennek az alapja a diéta, ami nem koplalást jelent, hanem emelt fehérjebevitelt, mérsékelt ch bevitel mellett.

2012. máj. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A diéta evidens! Már túl vagyok egy 25 kg-os fogyáson, úgy hogy köszi, de vmit sejtek. :)

A végére maradt nem egészen 10 kg, ezt szeretném leadni úgy, hogy közben formálódjam is. Az elmúlt években végzett dolgokat (futás, bringa, torna) már eléggé unom, mást is szeretnék kipróbálni. Ennyi!

Teljesen idiótának azért nem kell nézni, csak az érdekelt, hogy a fogyásban is segíthet-e, mert nem az izom a cél, első sorban... Vékony szeretnék lenni, nem egy IzomGizi.

Azért, hadd várjak még mások válaszára is? Jó? Kééérlek!

Szuverén jogom! ;)

2012. máj. 1. 10:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem akartalak megsérteni, elnézést. Amúgy kox nélkül nők nem lesznek izomgizik, hiszen, 1/25-öd mennyiségű tesztoszteont termel a szervezetük, mint a férfiaknak.

De ezt sem kioktatásként írtam, csak tanács, hogy nem kell félni a súlyzóktól. 26 éve edzek, nekem is van fogalmam sok mindenről, de nem nézek le másokat, teljesen félreértettél.:)

2012. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ok, jól van, akkor én kérek elnézést! :)

Ez a nő nagyon jól néz ki és elképesztően jól tartja magát!!!

http://www.youtube.com/watch?v=DXQNY_nqr5g

Egy ilyen testhez közelítő "valamivel" én is kiegyeznék. :))) Gondolom ez természetes izom, vagy már ez sem?

2012. máj. 1. 11:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen természetes forma, semmi cucc.:)

Simán elérheted magas fehérje (2,5-3g*testtömeg kg) és mérsékelt (2g*testtömeg kg) szénhidrát bevitellel.

2012. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ennek nagyon örülök!!! :)

Tudom, hogy a csaj nem keveset dolgozott azért, hogy ilyen legyen, de mégis mennyi idő alatt lehet egy hasonlót megközelíteni, ha most még túlsúly is van rajtam? 8-10 hónap alatt?

2012. máj. 1. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!