Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Attól, hogy fogamzásgátlót...

Attól, hogy fogamzásgátlót szedek, fog hatni a diéta és a mozgás és lefogok fogyni?

Figyelt kérdés
A legelső féle fogamzásgátlótól amit szedtem eléggé meghíztam, most Nuvaringet szedek, és mellette elkezdtem sportolni és diétázni h leadjam a fölösleget. Menni fog, vagy ebben is hátráltat a fogamzásgátló? Tapasztalatok?

2012. máj. 3. 15:00
 1/3 anonim válasza:
A sima sportolás jobban segít mintha minden természet ellenes ügymondót "egészséges" dolgok mégse olyan egészségesebb ellentétbe a sportolással...
2012. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1: Te magyar vagy? Nem tartom magam hülyének, mégse nagyon sikerült kibogoznom, hogy miről beszélsz. :)


Kérdező: Nuvaringet meg remélem nem szeded, csak használod. ;)

Egyébként sztem sikerülhet - na, persze ha jól tolerálod ezt a fajta fogamzásgátlót. Van, akinek csak a sokadik próbálkozásra sikerül megtalálnia azt, amelyiktől nem hízik el. Sok sikert és kemény legyél! :)

2012. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: ezt nem értem én se

második: igen ezt elirtam, használom :D


Köszi a válaszokat!

2012. máj. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!