Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék komolyabban foglalko...

Szeretnék komolyabban foglalkozni a hip-hop tánccal és szeretnék bekerülni az ECDS művészképzőbe. Hogyan?

Figyelt kérdés

5 éve táncolok és szerintem már vagyok olyan szinten, hogy ne egy kezdő csoportban táncoljak. A tanárom azért nem indít el, mert csak pár hónapja tanít, az előző tanárunk itthagyott minket, mert főállásban fodrász és nem tud lejárni Pestről hozzánk, viszont ő mindig dícsért, hogy "110%-osan" táncolok meg a karácsonyi gálán mondta, hogy "veled nagy terveim vannak".

Rosszul esett, hogy már nem az előző tanár tanít, de kezdem túltenni magam rajta, de én ebben a kezdő csoportban nem bírom tovább, mert járnék versenyekre vagy minősítőre, de ebben a csapatban képtelenség, mert nagyon vegyesen vagyunk. Tehát nem tudok kibontakozni.

A válaszokat előre is köszönöm! :D


2012. máj. 4. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Te figyu, tökmindegy mennyire bénák a csapattársaid, ha jó vagy, akkor az úgyis kitűnik. Sőt, akkor te tűnsz a bandában kiemelkedőnek.


De az is lehet, hogy csak egy túlhájpolt falábú vannabí táncos vagy, aki ugyanolyan szar, mint a csapat többi tagja. Gondold el, fodrász tanított eddig? A csóka nem is a táncból élt (amatőr)? kurv4gáz ez, milyen tervei lehettek veled? frizura modell, vagy mi?


Az új tanárod meg gondolom többet konyít a témához, talán látja, hogy nem vagy(tok) elég jó(k) a versenyhez.

2012. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az előző tánctanárom kb. 15 évig táncolt és 3× volt zsinórban országos első + 1× második táncban, szóval igenis értett a tánchoz. Most is táncol. Régen több csoportja is volt (1-2 éve, legalább öt csapat), de úgy tűnik a fodrász munkából jobban meg tud élni, megértem.

Az új tanárom sz_rabb...

Nem tudom, hogy milyen tervei lettek volna, de lehet, hogy vitt volna versenyre vagy jelöltetett volna év táncosa-címre, fogalmam nincs.

Mostanában be se járok edzésre, mert nincs kedvem...

2012. máj. 4. 21:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagyis ahhoz nincs kedvem, hogy az új tanár tanítson. Itthon eltáncolgatok, de ezekre az új koreográfiákra nem vagyok nyitott... :/
2012. máj. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!