Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sporttal (futás, aerobik)...

Sporttal (futás, aerobik) komolyabban foglalkozók véleménye érdekelne (? )

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni edzeni fogyás,ill.pocak és fenék leadás miatt,(ami sajnos szülés után 1,5 évvel még rajtam maradt)viszont nem akarom hogy a rossz cipőválaszték miatt, valami rosszul süljön el. Azt már tudom, hogy az aerobik cipő futáshoz nem alkalmas, mivel csak egy cipőre szeretnék befektetni, de a boltban természetesen a legdrágább NIKE-ot ajánlották. Szeretném a ti véleményeteket kérni, melyik NIKE-ot ajánljátok, tapasztalatok érdekelnének.
2012. márc. 20. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem muszáj egyből a legdrágább Nike-ot megvenni, sőt, nem is muszáj egyből futni, az hirtelen megerőltető tud lenni. Ha van a közelben Decathlon, akkor az ő saját márkás futócipőik közül is választhatsz, nekem is olyan van, és teljesen jó, bár én nem szoktam sokat futni, inkább biciklizni, és ahhoz ugye nem nagyon kell speckó cipő. Persze van, de nem annyira fontos, mint a futáshoz. Egy kis állóképesség összeszedéséhez ajánlom a biciklit kezdésnek, utána lehet futni, de csak mértékkel.

Van egy jó futás edzésterv, "első 5 kilométerem" a címe, egy 6 hetes program, ami a fokozatosságra épül.

2012. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 G'sX ***** válasza:
futáshoz inkább mizuno és asics ha abból nem találsz megfelelőt akkor nike vagy adidas
2012. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ugyanilyen van, csak férfi változat, teljesen jó. Így talán lesz pénz külön aerobik cipőre is.

2012. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szintén szülés után már egy éve sportolok heti 4 edzésem van 2 aerobic,zumba fitness és latin fitness.Én egy cipőbe fektettem be adidas fitness cipőt vettem és jól elvagyok vele.Nem drága és mivel légpárnás futáshoz is jó.A fogyásodhoz sok kitertást és elszántságot kívánok nem megy olyan könnyen de ne add fel.
2012. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!