Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bicepszre milyen durrantó...

Bicepszre milyen durrantó gyakorlatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kétkezes állva, és egykezes koncentrált amit bicepszre csinálok, de úgy érzem csak csúcsosodik és külső belső fele nem is "durran" úgy be. Van valami tipp mit csináljak máshogy? haladóktól elsősorban!

2012. máj. 4. 21:43
 1/9 anonim válasza:
59%
Egyél 1 tál babot tuti beválik ;)
2012. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
b.romságot máskor tartsd magadban... kösz
2012. máj. 4. 21:55
 3/9 A kérdező kommentje:
bár így belegondolva elég "gázos" a kérdés amit fogalmaztam :D
2012. máj. 4. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy csúcsosító meg szélesítő gyakorlat. Tömeg kell még rá és lesz szélessége is.
2012. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én egy alternatív dolgot ajánlanék Attack magadhoz vétele edzés előtt nah talán ettől bedurran a bicó!
2012. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kétkezes bicepsz állva, a sorozatok között pedig Semtex vagy C4-es robbanóanyagok majszolhgatása. ettől garantáltan durranni fogsz
2012. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Próbálkozok a lassabb végrehajtással, az alkarom mondjuk szét akar durrani úgy. Egyelőre a BigBang-el elégedett vagyok, de lehet hogy egy Attack is sorra kerül ;)
2012. máj. 4. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálhatsz 21ezni
2012. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Scott-pad, térdelve a padon, nem ülve :). Jó mélyre leengeded és húzod, nem rántod mindezt francia rúddal 5x 10-12 úgy, hogy az utolsó 3-4 már halálod legyen ;). Ha ez nem durrantana, akkor 2kezes bicepsz egyenes rúddal viszonylag könnyű súly, 3x20 ismétlés, egyik a kettő közül tuti hatásos :).
2012. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!