Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon milyen gyakorlatokkal...

Demacia kérdése:

Otthon milyen gyakorlatokkal edzéstervvel tudok edzeni a futásra (mik azok a gyakorlatok )?

Figyelt kérdés
Nem óvakodom a futástól csak hogy ha otthon kell maradnom milyen gyakorlatokat ajánlotok??

#futás #való edzés otthon
2012. máj. 5. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nehezen helyetesithető,mivel pl sprintnél megdolgoztatod a szíved,felsőtested és a lábaid is elég rendesen.
2012. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugrókötelezés megteszi.
2012. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

'1.igaz de sajnos jelen helyzetben csak itthon tudom végezni

'2.na erre nem is gondoltam volna valami esetleg még?

2012. máj. 5. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban igaza van az első válaszolónak, hogy tök ugyanazt a mozgást és terhelést nem tudod leutánozni, de sokféle kardio mozgás jó még, pl. szobabicaj, ellipszis tréner, lépcsőzőgép, de ha nincs semmi, akkor lehet köredzéseket végezni, guggolásból, fekvőtámaszból, húzódzkodásból, lábemelésből. Mondjuk 30 guggolás, 20 fekvő, 6-8 húzódzkodás, 10 lábemelés függeszkedve. Ez egy kör, majd utána egyből mehet a többi. 10 ilyen kör elég durva állóképességi edzés, de sok ilyen van.:)
2012. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2012. máj. 5. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!