Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fogyást tekintve (a zsírpárn...

A fogyást tekintve (a zsírpárnák megszüntetésére) melyik a leghatásosabb mozgás forma ill. mozgás tipus?

Figyelt kérdés

kardió, vagy aerobik, vagy ...


sport: lépcsőzés, tánc,....


a futás az kilőve nem megy( mert, mindig beszorul a levegő a bordáim közé)


biciglizésnél pedig mindig lazsálok, mikor nem veszem észre egyszerűen lelassítok)


Előre is köszi a pzitív válaszokat! :)



2012. máj. 6. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

bicikli, futás kilőve? Akkor mégis hogyan akasz fogyni???

A kardió másra való

Tánc: amennyi kalóriát elégetsz, 1 diétás reggelivel is visszaszeded.

Lépcsőzés: A lábaid erősítésére tökéletes, de nem zsír égetni.

Olyan meg, hogy beszorul a bordáid közé nincsen. Nem tudsz rendesen lélegezni terhelés alatt.

Bicikli, vagy futás. Ha ennél silányabb sprtot válalsz, kb akkora lesz a zsírpárnák eltűnésének aránya is, mellesleg a diétáról nem is merek szólni.

Bocs, hogy nem pozitív választ adtam, de erre olyat nem lehet. Max hazudni.

2012. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

A futás lenne a legmegfelelőbb, próbálkozz vele, olyan nincs h ne tanulj meg lélegezni...


Ha végképp nem jó, akkor próbálj ugrálókötelezni.

2012. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
szauna SOKÁIG de mellete ugrálókötelezés FOLYAMATOSAN ne ájj meg amí be nem fejezed
2012. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

" kedves" első hozzászóló! közlöm, hogy diétázom,

172cm és 65kg-ról indultam, amikor kiírtam ezt a bejegyzést 60kg voltam és a diéta mellet napi 1 óra lépcsőzés igen is meghozta a gyümölcsét, most tartok 58,8kilónál.

magas pulzus számon igen is bekövetkezik a zsírégetés.


Na mindegy egynek legalább jó volt ez a kiírás Ne számíts

okos hozzászólásokra...

2012. máj. 10. 10:12
 5/7 A kérdező kommentje:
A másik két kommentelőnek viszont köszi a normális választ.
2012. máj. 10. 10:13
 6/7 avellana válasza:

Szervusz! Én mindenképpen azt a mozgásformát javaslom, amit szeretsz csinálni! Nem csak egyféle mozgást kell végezni, lehet egy héten más-más! (Mondjuk hétfőn táncolsz egy nagyon jót, kedden nyomod a bringán, szerdán megpróbálsz kocogni egy fél órát... és így tovább!)

A futásnál a levegő beszoroluása azért van, mert rosszul veszed a levegőt! Vedd ütemesen (én legalábbis így szoktam), kettőt be, kettőt ki. Általában egy órát bőven kibírok ezzel a légzéssel! És amint érzed, hogy szír az oldalad, bróbáld nyújtani a mellkasod és lassan, mélyen lélegezz!

A kedves kétkerekűnél pedig... hát nem is tudom, azért csináld bátran! Nem hiszem, hogy baj, ha néha lelassítasz. Amint lelassultál, kezdj neki újra!

2012. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Iustitialia válasza:
72%
Már megbocsáss, kedves Kérdező, de az első válaszadó abszolút normálisan válaszolt. Más kérdés, hogy egy elkényeztett liba vagy, aki nem bírja az igazságot. 172 cm és 60 kg? És fogyni akarsz? és diétázol? Te nem kövér vagy, max nem vagy elég feszes. Tudod, hogy esik ez a picsulós duma a valóban duci lányoknak? Tudod, mit okoz ez azoknak, akik a 172 cm-ükhöz 100 kilósak? Én 170 cm vagyok, és 70 kg. És edzéstől, diétától fogytam 20 kg-ot. És jól vagyok, nőies vagyok, feszes és izmos. És nem akarok botsáska lenni. Ha valaki 172 cm-rel és 60 kg-mal nem tud futni, az egy szerencsétlen béka. Felháborító, gusztustalan megnyilvánulás volt, amivel semmi mást nem akartál, csak elkeseríteni azokat, akiknek VALÓDI problémájuk van. Ezzel azt érezteted, hogy a problémájuk nagyobb, mint gondolnák. Ez pedig, kedves Kérdező egyszerű GONOSZSÁG! SZÉGYELLD MAGAD!Ja, és nem biciGlizés, hanem biciKlizés. Nem csak mocsok vagy, de még ostoba és primitív is. Gratulálok! Legyen ez az egyetlen örömöd!
2012. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!