Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A " leg magic " mennyire...

A " leg magic " mennyire hatásos, és mennyi idő alatt formálja át a testet (popsi, lábak, has) tapasztalat?

Figyelt kérdés

egy hónap alatt hány centit farag le(hasról, combról,vádliról és a fenékről)?


a zsírpárnákat is eltünteti?



Előre is köszi a válaszokat!



2012. máj. 6. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Úristen Úristen Úristeeeen. NEM! a zsírt a diéta és az aerob mozgás tünteti el. de ez egy átverés.
2012. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kipróbáltam,elég nehéz.
2012. máj. 6. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
az egy dolog csillagom :D
2012. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ci.ara ***** válasza:

jajj nekem is van én ruhatartónak használom :D


am meg zsírt biztos nem fog eltüntetni ahhoz jó h elszórakozz otthon ha unatkozol de am semmi másra nem jó :/


most lehet azért tűnik nehéznek mert 0ról indulsz de mondjuk 4hét után már semmit sem fog érni

2012. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyu, ha nem hiszed l, akkor próbáld ki, csináld hónapokig, és rájössz mennyire hatásos. Ha valamilyen csoda folytán mégis fogynál (= véletlenül jól kajáltál), akkor meg örülj a fejednek. Bár ez nem valószínű, szóval ha netán súlycsökkenés lesz a dologból, sanszos, hogy az izomból történt a kevés tápanyag hatására.
2012. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem van, szülinapomra kaptam.

Semmi mást nem tettem, mint kb. kétnaponta végigcsináltam az edzés felét (kb 15-20 perc) 2 hónapon belül egy mérettel kisebb lett a combom :)))))))

2012. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!