Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak ami szálkásít,...

Mit sportoljak ami szálkásít, de nem tűnteti el a cicim?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nincs nagy sport ismeretem, csak szimplán imádok sokat mozogni. Most pontosan 7 kg fölöslegem maradt, és az ideális mozgás formát keresem, ami leviszi a kilókat, de békén hagyja a "lányokat".


Eddig ledolgóztam 6 kilót, de onnan tűnt el a zsír ahonnan nem kellett volna :D


2012. máj. 6. 16:41
 1/8 Zakathol ***** válasza:

Először is: pontosan 7kg? Hogyan mérted le?


Másodszor: mivel a mellszövet nagy része zsír, ezért a szálkásítás során csak a genetikád szabja meg, hogy honnan mennyit fogysz. Helyi zsírégetés meg ugye nincs, tehát nincs kifejezetten olyan mozgásforma ami nem fogyasztja a mellet... Ha fogyás van, akkor fogyás van. Sajnos.

2012. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hogyhogy hogy mértem le? Ráálltam a mérlegre, aztán 63 kilót mutatott. Mivel elég alacsony vagyok, így olyan kis husi golyónak tűnök :)


De már ennek az eredménynek is örülök, 69 kgról azt hiszem szépen letornáztam magam :D


Pár hónapig olyan gyógyszereket kaptam, amik elősegítették, hogy sitty sutty felszaladjon 13 kg.

2012. máj. 6. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól írta Zakathol, nem tudod kiküszöbölni, hogy mellből fogyj, nincs helyi zsírégetés sajnos, mindenhonnan menni fog le. Genetikailag determinált, hogy nálad mennyi megy mellből, nem tudod irányítani.
2012. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De ügye arról tudsz, hogy ez a kilós témád egy marhaság?


Ha a rajtad lévő hájból izmot csinálnál, akkor pont, hogy nehezebb lennél - az adott térfogatnyi izom nehezebb, mint adott térfogatnyi zsír. Így te "ledolgozol" 7kg-ot, de edzéssel teszed, az bőven több, mint 7 kg zsír, sőt, nagy eséllyel innen-onnan izmot is vesztesz már.

2012. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Ha a rajtad lévő hájból izmot csinálnál" Akkor nála volna a bölcsek köve. Az izomépítés és a zsírvesztés ellentétes energiaigényű.
2012. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van, nem lesz zsírból izom,de az is ritka, hogy szálkásításnál izomtömeget növelsz naturálban.:)
2012. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aham, kössz a válaszokat. Mint mondtam nem értek a sportih, annyit tudok, hogy most nem érzem jól magam a bőrömben, mindig tettem vettem és mozogtam valamit, az utóbbi időben nagyon mozgás szegény életre voltam kényszerűlve.


Csak vissza akarom kapni a régi alakon, ugyan akkor megtetszettek a nagy mellek :P


Na mindegy akkor maradok a jól bevált módszereknél, aztán lesz mi lesz :)

2012. máj. 6. 17:24
 8/8 A kérdező kommentje:
*sporthoz
2012. máj. 6. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!