Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fejlődhetek e, vagy csak...

Fejlődhetek e, vagy csak stagnálok? Esetleg visszaesek?

Figyelt kérdés
Már lassan másfél éve edzek, szépen fejlődök (tömegnövelés), és most adódott egy lehetőség, hogy kimenjek németbe dolgozni, éjszaka kell takarítani, és a kérdésem, hogy ha ugye kint nem tudok majd terembe járni, csak ilyen, hogy húzodzkodás, fekvőtámasz, tehát saját testsúllyal való edzés, akkor mi lesz a fejlődéssel? Elmarad? leengedek? vagy ha ezeket csinálom akkor tartom a súlyom? Egyébként 182 centi vagyok és 67kg rol indultam most 81 és semmi danabol meg ilyenek, csak egy két volumasst szedtem el. Hozzáérték tanácsát várom!!
2012. máj. 6. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Kint is lehet terembe járni, miért ne lehetne? :) Egy jó edzőterem minden országban akad:)

Szóval, ha kint nem mész edzőterembe, és csak saját testsúlyos gyakorlatokat végeznél, újra elkezdve bizony éreznél visszaesést, a saját testsúlyos gyakorlatoktól nem fogsz igazán fejlődni, nem arról híresek, hogy nagy izmokat adnak, nem is arra valók. Ha pár napig végeznéd ezeket, akkor még jó, hosszútávon nem jó, fejlődni ettől nem igazán fogsz, de jobb, mintha semmit nem csinálnál.

2012. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kerek két hónapot tartózkodnék kint édesapámmal, viszont én ettől is félek : D, de szerinted bírnám éjszakai munka után nappal még az edzőtermet? Meg vajon odakint az mennyi..
2012. máj. 6. 22:57
 3/8 dirtboy ***** válasza:

némi izom veszteségre számíthatsz igen hiszen nem csak az edzés változik nagy mértékben /ami ár elég lehet ne/ de az egész életed,napjaid változnak.

szerintem most foglalkozz a melóddal mert abból fogsz megélni nem a kondizásból és végül is nem több év munkáját kell feladnod vagy ideiglenesen felfüggesztened mert gondolom idővel meg tudod oldani majd hogy megint kondizz rendesen.

most szedd meg magad pénzel,el kell a mai világban.

2012. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 *Glissade* ***** válasza:

Nyilván el marad a fejlődés ha már nem kondizol. Ez teljesen logikus:)


Hogy vissza fejlődsz-e, az teljesen egyén függő, attól függ, hogy hol tartasz most. A tested szinte egyből elkezdi lebontani a "felesleges" izmokat (amit nem használsz). Tehát nagyon az elején kell lenned, hogy a salyát testsúlyos gyakik elegek legyenek, ahhoz hogy tartsd a formád:)

2012. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most néztem Weimarba (ez a hely neve) 20 euro egy színvonalas konditerem..az a 6ezer huf, nem pénz érte.... :D :P csak bírjam szuflával.. :D bár a takarítás vágóhídon csak könnyeb mint egész napos lapátolás
2012. máj. 6. 23:11
 6/8 *Glissade* ***** válasza:
Hát, remélem bírni fogod:)
2012. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 *Glissade* ***** válasza:

Tök praktikus lenne a te esetedben egy éjjel-napalli kondi terem, így a munka után, vagy elött mennél le:)

Így nappal nem kéne felkelned:)

2012. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pontosan, köszönöm a válaszokat egyébként ! :)
2012. máj. 6. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!