Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Étrenddel mennyit fejlődhetek...

Étrenddel mennyit fejlődhetek 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Az étrend része anabolic whey,volumass 35.
2011. aug. 15. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem étrend, ezek tápkiegek...

Érted a kajálást egészítik ki... Ha a kajád szar, akkor minden szar.

2011. aug. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt írja hogy "az étrend része ....", szóval gondolom van étrendje és ebbe beletartozik ez is. Na ha még edzel is az étrend mellé akkor telitalálat, nagyonjó.


egyébként nem tudom, de ha jó az étrend és intenzív az edzés akkor viszonylag sokat. bár ez genetikafüggő

2011. aug. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ráffájel ***** válasza:

Büm-bűm! Nyuszi, ki kell javítsalak! Ez nem genetika. Ez kaja, edzés, pihenés, pénz, idő és tudás függvénye.

Az már jobb kérdés, hogy jelenleg hol tart? Értelemszerűen egy 50kgos ember jobban fog fejlődni mint már egy 80kgos.

2011. aug. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aztmondod nem genetikafüggő? Nagyrészt szerintem is azoktól függ amiket felsoroltál, de szerintem a szomszéd Karcsikából még elég pénzzel tudással megfelelő kajával edzéssel pihenéssel satöbbivel sem lehetne ronnikólmen... vagy igen?


Meg nem minden testépítő fejlődik egyformán (még jól belőtt kaja meg minden mellett sem), nem mindenkinek válik be ez meg ez az edzéstechnika, nem mindenkire ugyanúgy hat ez meg ez a szer..... de lehet hogy hülyeséget próbálok bizonygatni :D

2011. aug. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
na a kérdésem értelmesebben: akkor szerinted a fejlődésnek nincs is semmi köze a genetikához? nincs is olyan hogy valaki szerencsésebb géneket örököl és könnyebben épít izmot? mert szerintem az ekto- meg endo- meg mezomorf testalkat is ezzel van összefüggésben, de mondom szólj ha hülye vagyok.
2011. aug. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ráffájel ***** válasza:

Abban igazad van, hogy nem mindenkinek ugyan az válik be, sem edzésnél sem kajánál. De a genetikának nincs köze ahhoz, hogy ki, hogy fejlődik.

De vegyünk egy tipikus példát. Mindkét ember ugyan olyan magas ugyan annyi testzsírszázalékkal és ugyan annyi tömeggel. 1 éven keresztül tömegelnek mindketten. Mindketten ugyan úgy edzenek, ugyan úgy étkeznek és ugyan úgy alszanak.

a., év végére +4kgot szedett fel

b., év végére +10kgot szedett fel


Hogy lehet? Most mindenki ráfogja, hogy a.,nak szar a genetikája. Nem, csak anak alapból magasabb volt a kalória igénye. Hogy, hogy? Úgy, hogy a., egy nagy kertes házba lakik, állandóan tesz vesz, rohangál a boltba stb... míg b., egy retkes kocka és az összes mozgása kimerül edzésnél. Ezért a.,nak legalább 300kcallal többet kellett volna bevinnie.

És ez csak egy példa a sokból...

2011. aug. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ráffájel ***** válasza:
Apró dolgok, de sokat számítanak.
2011. aug. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

retkes kocka :D


értem mostmár hogy miről beszélsz, csak általában fizikai aktivitáshoz mérten kell(ene) számolni a kalóriaszükségletet. na de ha valaki elbassza az tényleg nem genetika :)

2011. aug. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ráffájel ***** válasza:
Ja, de számtalan kis hibát el lehet követni. Ott van pl amit te is mondtál, hogy nem mindenkinek ugyan az az edzés jön be. Ha az illető nem képes arra rájönni, hogy számára mi a jó akkor csak egy helyben topog. Genetika nagyrészt csak már az izmok alakját fogja neked meghatározni pl, hogy csúcsos-e a bicepszed vagy sem.
2011. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!