Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ezeket a gyakorlatokat nem...

Ha ezeket a gyakorlatokat nem edzőcipőbe csinálom lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ha a guggolásokat, kitöréseket nem cipőben csinálom, hanem mezítláb, akkor lesz valami "bajom"? vagy nem fog úgy "hatni"?

Előre is köszi a válaszokat!


2012. máj. 7. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Erőedzés szempontjából általános irányelv, hogy minél több pénzt költesz lábbelire annál alkalmatlanabb az edzéshez.
2012. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Snapette ***** válasza:

Neutronlovag válasza felderítette a napomat!

Mindazonáltal: hogyan függhet össze a comb és fenékizmot megmozgató gyakorlat a lábbelivel?

Semmi bajod nem lesz tőle, és pont ugyanúgy fog hatni. Csak a vádligyakorlatot nem ajánlom cipő nélkül, de nem azért, mert nem hat, hanem mert biztonságosabb cipővel.

2012. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért gondoltam, hogy "bajom" lehet, mivel ugye a kitöéseknél(meg guggolásoknál is)eléggé igénybe vesszük a talpat, aztán, ha ott nem használok cipőt, akkor kialakulhat bőrkeményedés a lábamon, vagy valami.

2012. máj. 7. 16:36
 4/6 *Glissade* ***** válasza:

Ja, hogy így értetted...:)

Bocs, de ez olyan pláza cicás beszólás volt, hogy "jaj bőrkeményedés lesz a talpamon"

"jaj letőrik a körmöm"


Ha ettől rettegsz a legjobban, akkor ne menj edzeni!

Vagy ha edzeni akarsz, akkor viseld el, hogy vannak bizonyos sportok pl.: tánc amiktől tele lesz börkeményedéssel a lábad.


A kérdésedre válaszolva, nem lesz semmi bajod.

2012. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem rettegek tőle, de ha csak azon múlik a kialakulása, hogy veszek-e cipőt, vagy nem, akkor nyugodtan megkérdezhetem. És te ne mond meg nekem, hogy menjek-e edzeni, vagy ne, a "plázacicára" meg inkább nem mondok semmit.
2012. máj. 7. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nagyon leizzadsz,akkor lehet csak gond belőle,mert csúszkálhat a talpad a linóleumon,parkettán ami kizökkent.

én is csak e miatt edzek cipőben.

padlószőnyegen viszont mindegy.

2012. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!